Partnerzy portalu
Hotele Ibis partnerem Sziget Festival 2022. Będą również koncerty w hotelach w Polsce Sziget Festival 2022 startuje 10 sierpnia. Fot. Materiały prasowe

Hotele Ibis partnerem Sziget Festival 2022. Będą również koncerty w hotelach w Polsce

Autor: propertynews.pl Data: 08 czerwca 2022 10:00

Marka hotelowa Ibis wraz z programem lojalnościowym ALL ogłosiły partnerstwo z Sziget Festival 2022, jednym z największych europejskich festiwali muzycznych. Marka zorganizuje także koncerty z muzyką na żywo w hotelach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Po wirtualnej trasie w 2021 roku, ibis MUSIC powraca z koncertami na żywo w ramach Summer of Music, które obejmuje jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych Europy, Sziget Festival 2022, Montruex Jazz Festival oraz serię ekskluzywnych występów w hotelach ibis w Europie Północnej.

W te wakacje ibis i ALL - Accor Live Limitless, lifestylowy program lojalnościowy Accor, łączą siły, by na Sziget Festival zaprezentować Europe Stage. Tętniąca życiem scena z porywającym line-upem zaprezentuje młodych artystów z całego świata, będąc gratką dla największych miłośników muzyki. Na liście wykonawców znaleźć można takie zespoły, jak: SYML (USA), cleopatrick (Kanada), Eefje de Visser (Holandia), French79 (Francja), Nova Twins (Wielka Brytania), Shelter Boy (Dania), Surma (Portugalia) i wiele innych.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

W planie koncerty w hotelach w Polsce

Muzyczne lato ibis nie kończy się na scenie festiwalu. Marka zorganizuje także koncerty z muzyką na żywo w hotelach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Na hotelowych scenach wystąpią artyści, którzy zaprezentowali się na scenie ibis x ALL na Sziget Festival, a także początkujące zespoły. ibis pojawi się także m.in. na Montreux Jazz Festival trwającym od 1 do 16 lipca. W trakcie Summer of Music w mediach społecznościowych marki ibis zamieszczane będą ekskluzywne materiały zza kulis, w tym wywiady i relacje z koncertów.

Dzięki partnerstwu z ALL, członkowie lifestylowego programu lojalnościowego Accor mogą skorzystać z ekskluzywnej oferty Limitless Experience podczas Summer of Music. Wszyscy otrzymają szansę wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety i pakiety VIP na Sziget Festival 2022 wraz z pobytem w hotelu.

Konkurs będzie dostępny zarówno dla obecnych, jak i nowych członków programu, dlatego każdy zainteresowany może do niego dołączyć i powalczyć o zwycięstwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz