Partnerzy portalu
Hotele rozdają darmowe bilety do muzeum Hotele oferują darmowe bilety do muzeum/ fot. shutterstock

Hotele rozdają darmowe bilety do muzeum

Autor: PAP Data: 21 czerwca 2021 11:05

Rozpoczęła się druga odsłona akcji, dzięki której goście hoteli zrzeszonych w Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej otrzymują bezpłatne bilety do najważniejszych atrakcji muzealnych w mieście. 

Ideą akcji jest ożywienie poznańskiej turystyki w okresie luzowania obostrzeń po pandemii. Organizatorem jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna we współpracy z muzeami i instytucjami kultury oraz zrzeszonymi w organizacji hotelami.

Druga odsłona akcji ruszyła w weekend. Jak podali organizatorzy, goście hotelowi przez kolejne cztery tygodnie będą obdarowywani bezpłatnymi biletami do Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hotele rozdają bilety do muzeum

W pierwszej odsłonie akcji, która rozpoczęła się 19 maja, goście poznańskich hoteli mogli odwiedzać Bramę Poznania; otwarte w 2014 roku interaktywne centrum interpretacji dziedzictwa, które za pomocą interakcji i multimediów przybliża historię Ostrowa Tumskiego i Poznania od początków jego istnienia.

- Akcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony branży turystycznej, a przede wszystkim samych turystów. Organizatorzy szacują, że mogło zostać rozdanych nawet 5 tys. biletów – podała Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Organizatorzy przedsięwzięcia zapewniają, że akcja będzie kontynuowana.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz