Partnerzy portalu
Ibis Styles w Kownie z barem na dachu hotelu Accor z pierwszym ibis Styles w Kownie

Ibis Styles w Kownie z barem na dachu hotelu

Autor: materiał prasowy Data: 15 marca 2021 12:27

Grupa Accor podpisała umowę o zarządzanie na pierwszy hotel ibis Styles w Kownie. Otwarcie hotelu pod marką Accor jest zaplanowane na maj 2022 roku.

- Litwa jest bardzo popularnym krajem wśród podróżujących Polaków. Nawet w trudnym dla branży roku 2020, goście z Polski byli trzecią najliczniej odwiedzającą Litwę grupą turystów. Cieszymy się, że możemy rozbudowywać naszą sieć marek i umożliwiać jeszcze większej liczbie osób z zagranicy, jak i wśród lokalnych społeczności, podróżować w stylu ibis Styles z zamiłowaniem do kreatywnego designu. Współpraca nad kolejnym projektem z partnerem, który zaufał już wcześniej naszej sieci potwierdza siłę modelu biznesowego i marek Accor - mówi Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager Poland and Baltic Countries

- Cieszymy się na rozpoczęcie kolejnego rozdziału naszej udanej i sprawdzonej współpracy z Grupą Accor. Wierzymy, że kolejny hotel pod marką Accor w Kownie, wzmocni ofertę nowoczesnych i komfortowych miejsc noclegowych w drugim co do wielkości mieście na Litwie. Silna współpraca pomiędzy Accor a UAB Doriteksas pozwoli na implementację modelu biznesowego, nowej marki hotelowej i osiągnięcie zadowalających rezultatów dla wszystkich zaangażowanych stron - dodaje Aistė Čistovienė, dyrektor hoteli ibis Kaunas Centre i ibis Styles Kaunas

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Nowy hotel ibis Styles zaoferuje gościom 82 nowoczesne pokoje rozmieszczone na 9 piętrach. Nie zabraknie restauracji i części konferencyjnej. Jedną z największych atrakcji będzie bar na dachu hotelu, oferujący najlepszy punkt widokowy na całe miasto. Koniec modernizacji zaplanowany jest na maj 2022 roku.

Istniejący hotel Magnus jest zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie zabytkowej części Kowna, co sprawia, że jest dobrym punktem do rozpoczęcia przygody. Dodatkowo bliskość Žalgiris Arena sprawia, że to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników sportu.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz