Partnerzy portalu
IGHP dołącza do Krajowej Izby Gospodarczej Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP; fot. PTWP

IGHP dołącza do Krajowej Izby Gospodarczej

Autor: horecatrends.pl Data: 05 lipca 2021 11:10

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego została członkiem Krajowej Izby Gospodarczej – organizacji zrzeszającej ponad 160 izb regionalnych, branżowych i bilateralnych. IGHP to największa organizacja samorządu gospodarczego w branży hotelarskiej, w jej szeregach jest ponad pół tysiąca hoteli.

IGHP w KIG

– Liczę, że dzięki dołączeniu do Krajowej Izby Gospodarczej będziemy mogli działać jeszcze bardziej skutecznie. Doświadczenia czasu pandemii pokazały, że warto razem ze środowiskiem biznesowym walczyć o interesy naszej branży – mówi Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.

Krajowa Izba Gospodarcza zrzesza na zasadzie dobrowolności izby gospodarcze oraz inne organizacje gospodarcze i społeczne, których przedmiotem działania jest wspieranie rozwoju gospodarczego.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Zadania KIG

Do zadań KIG należy m.in. reprezentowanie interesów swoich członków i podmiotów gospodarczych wobec organów państwa, organizacji krajowych i zagranicznych, działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w nowoczesnych formach organizacyjnych i technologicznych czy wyrażanie opinii o stanie rozwoju gospodarczego w Polsce i inspirowanie tworzenia i nowelizacji przepisów.

Hotele w KIG

- Cieszy nas, że branża hotelarska będzie miała swojego reprezentanta w gronie członków KIG. IGHP to wiarygodny partner, który niejednokrotnie w czasie pandemii pokazał, jak ważne jest konsekwentne działanie - mówi Andrzej Arendarski, prezydent Krajowej Izby Gospodarczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz