Partnerzy portalu
IGHP: nowi dyrektorzy regionalni na Opolszczyźnie i Podkarpaciu Agnieszka Żurakowska, właściciel i dyrektor hotelu Dębowe Wzgórz/ fot. mat. prasowe

IGHP: nowi dyrektorzy regionalni na Opolszczyźnie i Podkarpaciu

Autor: horecatrends.pl Data: 15 października 2021 15:39

Dwóch nowych dyrektorów regionalnych Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego powołał 4 października zarząd IGHP: Katarzynę Czopor, dyrektor hotelu B&B Rzeszów Centrum oraz Agnieszkę Żurakowską, właścicielkę i dyrektora hotelu Dębowe Wzgórze.

Nowa dyrektor regionalna IGHP w woj. opolskim Agnieszka Żurakowska od 2007 roku jest właścicielem i jednocześnie pełni funkcję dyrektor hotelu Dębowe Wzgórze w miejscowości Pokrzywna przy granicy polsko-czeskiej. Od ponad 20 lat zarządza zespołami pracowników, m.in. w korporacji Polifarb Cieszyn-Wrocław, z którą była związana 15 lat. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (studia MBA).

Stanowisko dyrektor regionalnej IGHP na Opolszczyźnie zostało utworzone wraz z powołaniem nowej przedstawicielki Izby.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Celem IGHP kontakt z hotelarzami z regionów

– IGHP rozwija się niezwykle dynamicznie i coraz więcej hoteli podejmuje decyzję o przystąpieniu do naszej organizacji. Celem Izby zawsze był bezpośredni kontakt z hotelarzami z regionów. Bycie blisko jest szczególnie ważne w czasie obecnego kryzysu, stąd też decyzja zarządu o rozszerzeniu regionalnych struktur – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Z kolei w woj. podkarpackim IGHP będzie reprezentować Katarzyna Czopor, dyrektor hotelu B&B Rzeszów Centrum. Ścieżkę zawodową rozpoczęła w 2010 roku w 3-gwiazdkowym Hotelu Victoria w Lublinie, gdzie przez 5 lat zajmowała stanowisko dyrektora. Następnie ponad 2 lata zarządzała 4-gwiazdkowym Hotelem Rzeszów w Rzeszowie. Od 2018 roku zarządza obiektem z bogatą historią przy ul. Grottgera w Rzeszowie, który od grudnia 2019 roku został przejęty przez sieć hoteli B&B Hotels Polska i obecnie działa jako pierwszy obiekt 4-gwiazdkowy pod marką sieci hoteli ekonomicznych.

Jest absolwentką kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrze. Obecnie realizuje kolejne studia: Zarządzanie w Turystyce w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Ukończyła wiele szkoleń branżowych zarówno z zarządzania, przywództwa, przywództwa dla kobiet, wystąpień publicznych, jak i z kompetencji menedżerskich oraz sprzedażowych.

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 15 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz