×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Ikea otworzyła sklep z hostelem
Ikea otworzyła sklep z hostelem. / fot. materiały prasowe

Ikea otworzyła sklep z hostelem

Autor: dlahandlu.pl Data: 30 sierpnia 2021 12:18

Ruszył zrównoważony sklep Ikea w Wiedniu. Placówka nie posiada parkingu i koncentruje się na sprzedaży mniejszych przedmiotów. Dwa górne piętra budynku zajmuje hostel prowadzony przez Grupę Accor.

Jak pisze portal Dlahandlu.pl, projekt „Ikea Westbahnhof” to radykalne zerwanie z tradycyjnymi sklepami IKEA. Siedmiopiętrowy budynek w kształcie siatki stanowi oazę natury w jednej z najbardziej ruchliwych części stolicy Austrii. Na balkonach rośnie 160 drzew, które pomagają utrzymać chłód we wnętrzu. Placówka wykorzystuje panele słoneczne i wydajne ogrzewanie.

- Sklep przeznaczony jest dla klientów miejskich, którzy poruszają się pieszo, rowerem lub komunikacją miejską. Nie ma dedykowanego parkingu. Ikea Westbahnhof skupia się przede wszystkim na mniejszych przedmiotach, sprzedając łącznie około 3000 sztuk. Nie ma tez tutaj magazynu mebli. Zamawiający większe towary otrzymają je do swoich domów w ciągu 24 godzin. Transport odbywa się za pomocą elektrycznych ciężarówek - czytamy w artykule na dlahandlu.pl.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Dwa górne piętra budynku zajmuje hostel prowadzony przez Grupę Accor. Duży taras na dachu jest ogólnodostępny i będzie pełnił również funkcję przestrzeni dla eventów.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Ikea nie obsługuje rodzin z dziećmi. Dla mnie już nie istnieje.