Partnerzy portalu
InterContinental Warszawa z wyróżnieniem World Travel Awards InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu stolicy/ fot. mat. pras.

InterContinental Warszawa z wyróżnieniem World Travel Awards

Autor: horecatrends.pl Data: 22 października 2021 13:54

InterContinental Warszawa po raz siódmy został uznany za Wiodący Hotel Biznesowy w Polsce (Poland’s Leading Business hotel) oraz Wiodący Hotel Konferencyjny w Polsce (Poland’s Leading Conference Hotel) w 18-letniej historii hotelu.

- Jesteśmy bardzo dumni z zdobycia tych dwóch prestiżowych nagród jako Poland’s Leading Business Hotel i Poland’s Leading Conference Hotel. Dla nas jest to bardzo cenne uznanie dla ogromnej pracy, jaką nasz zespół wykonał, aby zapewnić naszym gościom najwyższe standardy, wyjątkową obsługę i jakość - powiedziała Britta Kutz, Area General Manager w IHG Hotels & Resorts.

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu stolicy. Hotel mieści się w jednym z najwyższych budynków w mieście. Posiada 414 pokoi gościnnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych Residence Suites. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Plebiscyt World Travel Awards™

Plebiscyt World Travel Awards™ został ustanowiony w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać i celebrować doskonałość we wszystkich kluczowych sektorach branży turystycznej i hotelarskiej. Dziś marka World Travel Awards™ jest rozpoznawana na całym świecie jako oznaka doskonałości w branży. W 2021 roku, World Travel Awards™ obchodzi swoje 28. urodziny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz