×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Interferie w portalu rezerwacyjnym Polskiego Holdingu Hotelowego
Interferie dołączył do portalu rezerwacyjnego PHH/fot. shutterstock

Interferie w portalu rezerwacyjnym Polskiego Holdingu Hotelowego

Autor: MB Data: 04 stycznia 2022 14:33

Na stronie wPolsceNajlepiej.pl, należącej do Polskiego Holdingu Hotelowego, można rezerwować pobyty w obiektach należących do INTERFERIE.

Na stronie rezerwacyjnej holdingu znajdują się oferty 27 hoteli i obiektów, należących do grupy PHH oraz 6 obiektów INTERFERIE. Obiekty zlokalizowane są na terenie całego kraju.

Interferie dołączył do portalu rezerwacyjnego Polskiego Holdingu Hotelowego

Do serwisu rezerwacyjnego dołączono 5 obiektów, należących do Spółki Interferie: Interferie Sport Hotel Bornit (Szklarska Poręba), Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit (Świeradów-Zdrój), Interferie Cechsztyn (Ustronie Morskie), Interferie Argentyt (Dąbki) oraz Interferie Chalkozyn (Kołobrzeg). Jak również Hotel Interferie Medical SPA (Świnoujście), należący do Interferie Medical SPA Sp. z o.o.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– Dołączenie do strony rezerwacyjnej PHH kolejnych sześciu obiektów INTERFERIE wzbogaca naszą ofertę turystyczną w portalu wPosceNajlepiej.pl. Dzięki temu, wspólnie możemy oferować naszym gościom warunki do wypoczynku na terenie całego kraju, a jednocześnie wzmacniać i promować rynek hotelarski w Polsce  – mówi Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz