Ireneusz Węgłowski nowym przewodniczącym Rady Polskiej Organizacji Turystycznejwww.horecatrends.pl - 14 maja 2021 08:14


Ireneusz Węgłowski, prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego został powołany 13 maja na stanowisko przewodniczącego Rady Polskiej Organizacji Turystycznej.
Zastępcą Ireneusza Węgłowskiego została Katarzyna Gądek, zastępca dyrektora w Wydziale ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

{fb;https://www.facebook.com/IzbaGospodarczaHotelarstwaPolskiego/photos/a.312369475827322/1277901419274118/?type=3}

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

W kwietniu 2021 r. prezes IGHP został powołany przez wicepremiera Jarosława Gowina na reprezentanta branży hotelarskiej w Radzie POT. W czwartek 13 maja 18-osobowa Rada wybrała Ireneusza Węgłowskiego na przewodniczącego na 3-letnią kadencję.

Ireneusz Węgłowski przewodniczącym Rady Polskiej Organizacji Turystycznej

- Powołanie na przewodniczącego Rady POT jest dla mnie dużym zaszczytem. Wierzę, że wiedza i doświadczenie 18-osobowej Rady będzie realnym wsparciem dla zarządu Polskiej Organizacji Turystycznej. To szczególnie istotne, bo znajdujemy się w bezprecedensowym momencie, w czasie pandemii i czeka nas wiele wyzwań związanych z odbudową branży turystycznej i odpowiedniego przygotowania sektora na czas postcovidowy. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że nadrzędnym celem wszelkich działań Rady będzie dbanie o rozwój polskiej turystyki, której poświęciłem całe zawodowe życie – mówi Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.