Partnerzy portalu
Ireneusz Węgłowski w radzie Polskiej Organizacji Turystycznej Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP / fot. materiały prasowe

Ireneusz Węgłowski w radzie Polskiej Organizacji Turystycznej

Autor: www.horecatrends.pl Data: 16 kwietnia 2021 13:57

Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP w radzie Polskiej Organizacji Turystycznej VIII kadencji.

- IGHP skupia praktyków hotelarstwa i zawsze służy eksperckim głosem. Powołanie do rady POT jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem. Moja obecność w Radzie będzie okazją do działania na rzecz rozwoju polskiej turystyki, szczególnie w kontekście aktualnych wyzwań stojących przed branżą hotelarską, z którą jestem związany od wielu lat – zapewnia Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz Unii Europejskiej.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Lobbuje na rzecz tworzenia sprzyjających warunków rozwoju gospodarczego hotelarstwa i gastronomii oraz wspiera inicjatywy gospodarcze i prawne swoich członów. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu regulacji prawnych dotyczących sektora hotelarsko-gastronomicznego. Kształtuje i upowszechnia zasady etyki w działalności gospodarczej poprzez opracowywanie i doskonalenie norm rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz