×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Jakub Bączykowski dołączył do Nocowanie.pl
Jakub Bączykowski dołączył do Nocowanie.pl

Jakub Bączykowski dołączył do Nocowanie.pl

Autor: oprac. AW Data: 18 stycznia 2022 08:18

Do zespołu Nocowanie.pl dołączył Jakub Bączykowski, menadżer z wieloletnim doświadczeniem pracy w branży turystycznej. Objął nowo utworzone stanowisko szefa rozwoju biznesu. Jego zadania będą wiązały się głównie z rozwojem bazy klientów Nocowanie.pl.

Nocowanie.pl optymistycznie o 2022 r.

„2021 był dla nas jednocześnie bardzo trudny i bardzo dobry. Obiekty turystyczne były zamknięte przez pierwszych pięć miesięcy. Mimo to znacznie przekroczyliśmy ambitne cele budżetowe. Z dużym optymizmem patrzę na 2022 rok. Chcemy zdobywać nowych klientów i realizować potrzeby turystów, którzy dotąd nie korzystają z Nocowania” - mówi Tomasz Machała prezes Nocowanie.pl.

Kim jest Jakub Bączykowski?

Jakub Bączykowski rozpoczynał swoją karierę w hotelarstwie na stanowiskach sprzedażowych w Starwood Hotels and Resorts. Otwierał polski oddział Booking.com, gdzie pełnił funkcje senior account managera i szefa na Polskę. Po czterech latach dołączył do Groupon i wraz ze swoim czterdziestoosobowym zespołem rozwinął obszar Travel. W latach 2013-2019 był kolejno szefem sprzedaży, general managerem na Polskę i general managerem na Europę Środkowo Wschodnią serwisu rezerwacyjnego Travelist. W ostatnich latach w ramach swojej działalności consultingowej był zaangażowany w rozwój serwisu Slowhop oraz grupy hoteli Górskie Resorty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz