×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Joanna Olszewska nowym Business Development Managerem w Grupie Accor
Grupa hotelowa Accor awansowała Joannę Olszewską na stanowisko Business Development Managera. / fot. materiały prasowe

Joanna Olszewska nowym Business Development Managerem w Grupie Accor

Autor: oprac. JS Data: 25 lipca 2022 15:18

Grupa hotelowa Accor awansowała Joannę Olszewską na stanowisko Business Development Managera. Jej rolą będzie podtrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami grupy w Polsce.

Joanna Olszewska na swoim koncie posiada ponad 12 lat doświadczenia w hotelarstwie. Przygodę z branżą rozpoczęła od stanowiska recepcjonistki w hotelu Novotel Szczecin Centrum. Następnie, już w Warszawie, pełniła stanowiska w działe rezerwacji jak również w kolejnych latach w dziale konferencji i bankietów. Dzięki nowym wyzwaniom zdobyła dodatkowe umiejętności, które umożliwiły jej dalszy rozwój. Kolejnym etapem w karierze Joanny znalazł się czterogwiazdkowy Hilton Warsaw City, gdzie pracowała jako Group, Convention & Events Sales Executive. Po dwóch latach wróciła o sieci Accor, gdzie została Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, a następnie zasiliła szeregi Zespołu Sprzedaży Centralnej jako Kierownik ds. Klientów Kluczowych.

Joanna Olszewska na stanowisku Business Development Managera w B2B Acquisition Team będzie odpowiadać za kontakty i relację z klientami korporacyjnymi oraz biznesowymi Accor z całej Polski

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz