×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
John Wick w hotelach i lokalach  Hard Rock
John Wick w hotelach i restauracjach Hard Rock/fot. shutterstock

John Wick w hotelach i lokalach Hard Rock

Autor: PTWP - PropertyNews.pl Data: 11 marca 2023 11:16

Grupa Hard Rock International nawiązała współpracę z Lionsgate, studiem filmowym i telewizyjnym stojącym za legendarną serią thrillerów John Wick.

  • Hard Rock International i Lionsgate wprowadzają elementy świata Johna Wicka, które pozwolą fanom „żyć jak Wick”.
  • Wśród tych możliwości jest szansa na wygranie garnituru szytego na miarę przez Paco Delgado, nominowanego do Oscara® kostiumologa Johna Wicka, bilety na premierę, imprezy dla VIP-ów na czerwonym dywanie oraz wyjątkowe atrakcje kulinarne.
  • Zwycięzca będzie mógł skorzystać z ekskluzywnego pobytu i atrakcji w legendarnym apartamencie Rock Star w Hard Rock Hotel w Nowym Jorku.

- Marka Hard Rock cieszy się z możliwości współpracy z Lionsgate przy oczekiwanej premierze filmu, ponieważ nieustannie staramy się podnosić poziom oferty rozrywkowej, która jest podstawą filozofii naszej marki - mówi Keith Sheldon, prezes Hard Rock Entertainment dla Hard Rock International.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

John Wick w hotelach i restauracjach Hard Rock

- Biorąc pod uwagę interakcję między widzami, z niecierpliwością wyczekujemy na możliwość zorganizowania w naszych obiektach imprez o charakterze rozrywkowym, serwowania limitowanego menu i produktów oraz przeżyć, których nie można kupić za pieniądze, z korzyścią zarówno dla fanów Johna Wicka, jak i gości Hard Rock - dodał Keith Sheldon.

Hard Rock stwarza jednemu szczęśliwemu fanowi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub Meksyku szansę na ubranie się jak sam John Wick dzięki garniturom szytym na miarę przez nagradzanego kostiumologa filmu Paco Delgado. Zwycięzca będzie mógł skorzystać z ekskluzywnego pobytu i atrakcji w legendarnym apartamencie Rock Star w Hard Rock Hotel w Nowym Jorku.

Od 15 marca do 30 kwietnia wybrane obiekty Hard Rock we wszystkich segmentach kawiarni i hoteli pozwolą fanom posmakować luksusu hotelu Continental dzięki ekskluzywnym propozycjom gastronomicznym nawiązującym do tematyki podróży, koktajli i kuchni z filmu „John Wick”. Oferta ta będzie dostępna we wszystkich lokalach Hard Rock Cafe w Ameryce Północnej i wybranych Hard Rock Cafe w Europie.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz