Partnerzy portalu
Karpacz wzbogaci się o kompleks wypoczynkowy Tre Monti Ski&Bike Resort fot. materiały prasowe

Karpacz wzbogaci się o kompleks wypoczynkowy Tre Monti Ski&Bike Resort

Autor: www.horecatrends.pl Data: 16 listopada 2018 15:51

W centrum Karpacza powstanie kompleks wypoczynkowy Tre Monti Ski&Bike Resort. Projekt powstał we wrocławskiej pracowni projektowej Q2Studio i będzie realizowany przez SP CAPITAL Sp. z o. o. sp.k.

Koncepcja projektowa zakłada budowę czterech obiektów o funkcji pensjonatu, które powstaną obok istniejących już, zabytkowych budynków.

Projekt budynków zakłada bezpośrednie nawiązanie do lokalnej tradycji budowlanej, przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań podnoszących standard korzystania z obiektu – takich jak dużych, przestronnych okien, pozwalających na integrację wnętrz pensjonatów z górskim krajobrazem.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Obiekty zostaną połączone łącznikami jednokondygnacyjnymi i będą posiadały trzy kondygnacje nadziemne oraz podziemne. W dwóch budynkach powstaną garaże, a w jednym z nich – pomieszczenia techniczne oraz gospodarcze. Na terenie jednego pensjonatu przewidziano parterową
restaurację z użytkowym tarasem. Projekt przewiduje powstanie 112 apartamentów pensjonatowych. Wszystkie obiekty mieszkalne zostaną wyposażone w taras lub balkon, by zapewnić maksymalny komfort gości resortu. 

Na obszarze zaprojektowano tereny zielone, a także: bar i strefę SPA z częścią basenową, które mają pełnić funkcję rekreacyjną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz