Partnerzy portalu
Karty dla gości z drewna zamiast z plastiku? Mercure Warszawa Centrum robi kolejny krok do ''Go Green'' Karty dla gości w Mercure Warszawa Centrum wykonane są z drewna. Fot. Mercure Warszawa Centrum/LinkedIn

Karty dla gości z drewna zamiast z plastiku? Mercure Warszawa Centrum robi kolejny krok do ''Go Green''

Autor: KG/horecatrends Data: 21 października 2022 10:00

Goście Mercure Warszawa Centrum otrzymują nowe karty wejściowych do pokoi. Karty wykonane są z drewna i są biodegradowalne. To kolejny etap realizacji projektu "GO GREEN''.

Na swoim profilu na LinkedIn hotel Mercure Warszawa Centrum chwali się eko kartami umożliwiającymi wejście gościom do pokoi. 

''Nasi goście są w posiadaniu nowych kart wejściowych do pokoi. Karty nie tylko cieszą oko swoim unikatowym wyglądem, ale co ważniejsze wykonane są z DREWNA, tym samym są w pełni biodegradowalne. Zużyte można wykorzystać do produkcji "zielonej energii" lub poddać procesowi kompostowania''.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

ECO karty w Mercure Warszawa Centrum.jpg

Zamiast plastikowych butelek z wodą - karafki

Niedawno informowaliśmy też, że Mercure Warszawa Centrum, z myślą o ochronie środowiska, całkowicie zrezygnował z butelkowanej wody. W pokojach hotelowych goście znajdą szklane karafki wielokrotnego użytku, które mogą do woli napełniać z dystrybutorów zamontowanych na korytarzach.

Czytaj więcej Mercure Warszawa Centrum rezygnuje z butelkowanej wody w hotelu

Hotel zamienił też plastikowe torby na bieliznę na papierowe. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz