Partnerzy portalu
Kiwi.com wysoko rankingu stron wyszukiwania biletów lotniczych w 2022 r. Kiwi.com na 2. miejscu w rankingu najlepszych stron wyszukiwania biletów lotniczych w 2022 r. /fot. pixabay.com

Kiwi.com wysoko rankingu stron wyszukiwania biletów lotniczych w 2022 r.

Autor: PropertyNews.pl Data: 17 maja 2022 11:39

Frommer’s to seria przewodników turystycznych. Firma od ponad 65 lat wspiera turystów w podróży. W tegorocznym rankingu najlepszych stron wyszukiwania biletów lotniczych Kiwi.com zajęła 2. miejsce.

Frommer’s opublikowała 10 najlepszych witryn wyszukiwania biletów lotniczych na rok 2022, Kiwi.com zajmuje tam drugie miejsce.

Najtańsza rezerwacja w historii firmy to lot z Budapesztu do Aten za 0,02 EUR, a w Polsce z Gdańska do Londynu, który kosztował 0,15 EUR.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Metodologia Frommera przy tworzeniu rankingu polegała na wyszukaniu tych samych 28 tras na wszystkich stronach internetowych. Trasy były zróżnicowane i obejmowały trasy główne, o mniejszym natężeniu lotów, podróże o krótkim i długim czasie trwania oraz te w bliższej i dalszej perspektywie czasowe. Wyniki opierały się głównie na zwróconych cenach, z kilkoma godnymi uwagi wzmiankami o funkcjach witryny i obsłudze klienta.

Kiwi.com znalazło się w Top 3, zajmując drugą pozycję. Firma technologiczna i wyszukiwarka tanich podróży w jednym została wyróżniona za zdolność wyszukiwania najtańszych ofert, a także “zaawansowane filtrowanie" oraz hacki podróżnicze.

Virtual Interlining - innowacyjna usługa Kiwi.com

Kiwi.com to start-up, który udostępnił koncepcję Virtual Interlining - innowację w dokonywaniu rezerwacji i wyborze planu podróży w oparciu o najlepszą trasę w dobrej cenie, pośród wszystkich linii lotniczych na świecie.

Kiwi.com przeprowadza 20 miliardów kontroli cen dziennie w 95 proc. globalnych zasobów treści dotyczących lotów, umożliwiając klientom wyszukiwanie opcji tras i cen, których inne wyszukiwarki nie mogą zobaczyć.

Każdego dnia w witrynie Kiwi.com przeprowadzanych jest 50 milionów wyszukiwań, a dziennie sprzedawanych jest ponad 25 000 miejsc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz