Partnerzy portalu
KM rubaszkiewicz projektuje trzy hotele w polskich górach KM rubaszkiewicz projektuje trzy hotele w górach / fot. materiały prasowe

KM rubaszkiewicz projektuje trzy hotele w polskich górach

Autor: propertydesign.pl Data: 17 marca 2021 09:52

Ja podaje portal Propertydesgin.pl Pracownia KM rubaszkiewicz pracuje nad trzema projektami hoteli w kurortach w polskich górach. Nowe hotele powstają w Istebnej, Świeradowie Zdroju i Beskidzie Sądeckim.

Wedłu informacji propertydesign.pl hotel w Świeradowie Zdroju będzie dedykowany konkretnej grupie sportowców, triathlonistom. Z kolei w Istebnej powstanie aparthotel, a obiekt w Beskidzie Sądeckim będzie luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelem.

–  Nasze doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia w obszarze projektowania hoteli pozwoliły na wygranie konkursów na trzy obiekty w polskich górach. Każdy z nich jest inny i zaprojektowany został w innym charakterze. Hotele łączy wspólna cecha – wyżynne położenie. Jeden z obiektów jest dość szczególny – to pierwsze w Polsce tego typu miejsce dedykowane konkretnej grupie sportowców – triathlonistom. Dumny jestem, że to właśnie naszej pracowni inwestorzy powierzyli swoje projekty dostrzegając nasz potencjał i ufając naszemu doświadczeniu w dziedzinie projektowania i budowania hoteli –  mówi Konrad Rubaszkiewicz szef autorskiej pracowni KM rubaszkiewicz.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Czytaj więcej: propertydesign.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz