Koncept Novotel Living wystartuje w Talliniewww.propertynews.pl - 08 lutego 2021 12:12


Accor uzupełnił swoje portfolio w Europie Północnej, wprowadzając koncept Novotel Living do Tallina. Inwestor i deweloper, firma Estmak Capital, powierzył Accor zarządzanie nowym obiektem. Hotel ze 124 pokojami przyjmie pierwszych gości do końca 2022 roku, wprowadzając na lokalny rynek nowy standard.


Dzięki partnerstwu pomiędzy Accor i Estmak Capital, marka Novotel Living wkracza do stolicy Estonii. Będzie to pierwszy obiekt reprezentujący koncept „Living” w krajach bałtyckich.

Zlokalizowany w centrum Tallina, pomiędzy starym miastem a portem, obiekt zaoferuje 124 pokoje z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń coworkingową, siłownię i restaurację. Estonia cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Malowniczy Tallin jest miejscem, które warto odwiedzić niezależnie od pory roku. Goście podróżujący do Tallinna i szukający nietuzinkowego miejsca do zatrzymania się, znajdą ofertę dla siebie w ramach konceptu Novotel Living.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Novotel Living jest przykładem reprezentowanego przez Accor elastycznego podejścia do gościnności, stanowiącym odpowiedź na zmieniające się potrzeby podróżujących. Koncept „Living” został już wprowadzony na całym świecie i zaczyna zyskiwać na popularności zarówno wśród inwestorów, jak i podróżujących. Już pracujemy nad podobnymi projektami w Belgii czy w Rumunii, a dzięki partnerstwu z Estmak Capital, Novotel Living pojawi się również w krajach bałtyckich. Cieszymy się, że możemy przedstawić naszym gościom nowy pomysł na pobyt w hotelu, odpowiadając tym samym na ich potrzeby i wzbogacając ich dotychczasowe doświadczenia - mówi Katarzyna Sławińska Development Executive Manager Accor Eastern Europe.

Novotel Living to marka Grupy Accor, stanowiąca połączenie usługi hotelowej, reprezentowanej przez markę Novotel, z usługami apartamentowymi. Hotele Novotel Living proponują elastyczne rozwiązania dla gości planujących kilkudniowe lub kilkumiesięczne pobyty, oferując pokoje i apartamenty z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń wspólną dla mieszkańców zwaną „Club House”. Modułowość obszarów oraz funkcjonalny design są kluczem do filozofii marki, stanowiącej, że codzienne chwile mają znaczenie.

Więcej czytaj na www.propertynews.pl