×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Krakowski hotel w sercu lasu przeszedł rebranding. Teraz to Forest Hotel
W 2022 r. Hotel Wolski w krakowskich Przegorzałach przeszedł rebranding. Dziś to Forest Hotel. Fot. Materiały prasowe

Krakowski hotel w sercu lasu przeszedł rebranding. Teraz to Forest Hotel

Autor: PropertyDesign.pl/KL Data: 20 sierpnia 2022 09:40 | Aktualizacja: 20 sierpnia 2022 09:44

Przez lata w obiekcie mieścił się Hotel Wolski należący do grupy ZR Hotel. W lutym 2022 r. obiekt zmienił tożsamość swojej marki i przeobraził się w Forest Hotel.

W lutym 2022 roku Hotel Wolski, należący do grupy ZR Hotele, zmienił tożsamość swojej marki, przeobrażając się w Forest Hotel. 

- Nowa myśl przewodnia zarówno strategii marketingowej, jak i całego brandingu opiera się na idei wypoczynku w hotelu, który mieści się w sercu Lasu Wolskiego. Decyzja o rebrandingu podyktowana była podniesieniem standardu obiektu oraz jednocześnie odczarowania związków, które nasuwały się z Hotelem Wolskim, głównie w środowisku akademickim, przez jego wieloletnie związanie z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie - mówi Rafał Rosiejak, dyrektor generalny ZR Hotele.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jak wyjaśnia, pierwszy etap rebrandingu polegał przede wszystkim na wizualnej zmianie oraz znaczącej modyfikacji komunikacji wizerunkowej marki - jako destynacji, w której spędza się czas.

- Szczególnie, że nazwa jest wielowymiarowa - "forest", ale też "for rest". Miejsce wyciszenia, ukojenia i relaksu przy akompaniamencie porannego koncertu ptaków wśród zieleni z ulubioną książką czy lampką wina - wyjaśnia Rafał Rosiejak. 

Obiekt zlokalizowany jest 5 km od ścisłego centrum miasta, dzięki czemu do najciekawszych atrakcji Krakowa to zaledwie 10 min jazdy samochodem. Na Wzgórzu Zamkowym, tylko 150 m od hotelu znajdują się historyczne obiekty, w tym Zamek w Przegorzałach oraz zabytkowa Baszta, które razem z Forest Hotel tworzą swoisty kompleks.

Forest Hotel dysponuje 80 komfortowymi pokojami typu  Superior oraz 3 pokojami typu studio, z czego obecnie 55 przeszło gruntowną modernizację. W hotelu znajduje się nowo otwarta strefa wellness z widokiem na las, w której zrelaksować można się w saunie suchej bądź infrared lub zażyć dawki jodu w tężni solnej. 

Czytaj więcej: Brutalistyczna bryła, której budowa trwała niemal 20 lat. Kiedyś był tu Dom Gościnny UJ, dziś rządzi Forest Hotel

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz