×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Krzysztof Więsław został dyrektorem finansowym trzech hoteli IHG Hotels & Resorts
Krzysztof Więsław zadba o finanse trzech hoteli IHG Hotels & Resorts/fot. materiały prasowe

Krzysztof Więsław został dyrektorem finansowym trzech hoteli IHG Hotels & Resorts

Autor: PropertyNews.pl Data: 19 września 2022 13:23 | Aktualizacja: 19 września 2022 13:29

Krzysztof Więsław pokieruje działem finansowym trzech hoteli: InterContinental Warszawa, Holiday Inn Warsaw City Centre i Holiday Inn Gdańsk City Centre.

  • Krzysztof ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży.
  • W czasie swojej kariery w Grupie Raddisson Krzysztof odpowiadał m.in. za otwarcie 26 hoteli.
  • Krzysztof Więsław, jako regionalny dyrektor finansowy w IHG będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie operacjami finansowymi hoteli.

Krzysztof Więsław dyrektorem finansowym hoteli IHG Hotels & Resorts

Od 2002 roku był związany z siecią Raddisson Hotel Group, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w Raddisson Blu Warszawa Centrum a od 2003 roku Regionalnego Dyrektora Finansowego na Polskę i Europę Południowo – Wschodnią, gdzie zarządzał działami finansowo-zakupowymi w hotelach Radisson Blu & Park Inn by Radisson w 11 krajach: Polsce, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Austrii, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Litwie, Łotwie i Estonii. 

W czasie swojej kariery w Grupie Raddisson Krzysztof odpowiadał m.in. za otwarcie 26 hoteli oraz wdrożenie w nich systemów księgowych i operacyjnych m.in. iScala, Opera, Micros, Material Control, a także zaprojektowanie i wdrożenie systemu raportowego SAP_BPC dla wszystkich hoteli w grupie.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jako Regionalny dyrektor finansowy w IHG Krzysztof Więsław będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie operacjami finansowymi hoteli, przygotowanie budżetów i planów biznesowych, bieżące monitorowanie ich wykonania, zmierzające do wdrożenia strategii firmy i marki IHG oraz kształtowanie strategii operacyjnej hotelu poprzez kreatywne budowanie nowych rozwiązań problemów biznesowych.

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w sercu stolicy. Hotel posiada 414 pokoi gościnnych i w pełni wyposażonych apartamentów mieszkalnych Residence Suites. Goście hotelu mogą delektować się daniami kuchni polskiej i światowej w restauracji Platter by Karol Okrasa oraz restauracji DownTown. Na 43 i 44 piętrze mieści się Riverview Wellness Centre z najwyżej położonym basenem w Europie, siłownią, sauną oraz łaźnią parową.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz