Partnerzy portalu
Louvre Hotels Group zaprasza do stref kibica na Euro Louvre Hotels Group z okazji EURO 2020 przygotowało hotelowe strefy kibica, które będą zlokalizowane w jedenastu miastach w Polsce. / fot. materiały prasowe

Louvre Hotels Group zaprasza do stref kibica na Euro

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 10 czerwca 2021 11:49

Louvre Hotels Group z okazji EURO 2020 przygotowało hotelowe strefy kibica, które będą zlokalizowane w jedenastu miastach w Polsce.

Hotele Campanile w Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu (2 obiekty) przygotowały z okazji EURO 2020 specjalne Sport Zony, w których fani piłki nożnej – zarówno hotelowi goście, jak i mieszkańcy okolicy – będą mogli kibicować najlepszym piłkarzom Starego Kontynentu podczas transmisji wszystkich spotkań turnieju.

Podobne strefy kibica powstały również w hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie oraz w hotelach Golden Tulip w Bielsku-Białej, Gdańsku i Międzyzdrojach. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– Nasze hotele od lat organizują strefy kibica z okazji ważnych wydarzeń sportowych. To świetna okazja do wspólnego przeżywania sportowych emocji w różnorodnym gronie oraz możliwość włączenia się Louvre Hotels Group w życie lokalnych społeczności. Powrót stref kibica do naszych obiektów w całej Polsce to dla nas powód do wielkiej radości. Zapraszamy do wspólnego kibicowania – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

Transmisje meczów w hotelowych strefach kibica będą odbywały się zgodnie z terminarzem rozgrywek EURO 2020. Pierwsze spotkanie już 11 czerwca o godzinie 21:00. Strefy kibica urządzono zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami państwowymi oraz protokołami sanitarnymi Louvre Hotels Group. Hotele LHG w Polsce otrzymały certyfikat bezpieczeństwa Checked by NSF™ przyznawany przez niezależną organizację NSF International.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz