×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Louvre Hotels w warszawskiej wieży
fot. materiały prasowe

Louvre Hotels w warszawskiej wieży

Autor: PropertyNews Opublikowano: 14 lutego 2019 09:30

Jednostka zależna Marvipolu podpisała umowę z Louvre Hotels Group. Dokument dotyczy warunków franczyzy w budynku z Unique Tower - informuje serwis PropertyNews.

Zarząd Marvipol Development poinformował o podpisaniu 13 lutego 2019 r. przez Unique Apartments  z Louvre Hotels Group porozumienia w sprawie umowy franczyzy.
 
Przedmiotem listu intencyjnego jest określenie warunków i ustaleń w sprawie zawarcia pomiędzy Unique Apartments i LHG umowy franczyzy dotyczącej budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Grzybowskiej, powstającego w ramach inwestycji deweloperskiej o nazwie Unique Tower.

List intencyjny zawiera w szczególności postanowienie, iż obiekt będzie prowadził działalność pod znakiem towarowym Royal Tulip (Royal Tulip Apartments), przy czym Unique Apartments będzie występować w charakterze zarządzającego obiektem, a LHG będzie działać jako franczyzodawca obiektu.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Unique Apartments i LHG postanowiły o prowadzeniu negocjacji warunków współpracy na zasadzie wyłączności i dołożeniu wszelkich starań, aby zawarcie umowy franczyzy nastąpiło w terminie do dnia 13 kwietnia 2019 roku.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz