×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Magly Game wznosi hotelową rozrywkę na nowy poziom
Filip Budny, Founder & CEO, MAGLY podczas EEC Startup Challenge 2023. Fot. PTWP

Magly Game wznosi hotelową rozrywkę na nowy poziom

Autor: PTWP - DlaHandlu.pl Data: 18 maja 2023 11:55

Dzieciństwo spędzone w hotelach zainspirowało Filipa Budnego, założyciela i CEO Magly, do stworzenia narzędzia, które będzie czymś więcej niż standardową rozrywką. Magly Game to nie tylko przedsięwzięcie biznesowe, ale projekt nacechowany pasją. Przestawiamy rozmowę z laureatem EEC Startup Challenge 2023 w kategorii "Client&Lifestyle".

Skąd pomysł na start-up Magly?

Filip Budny, Founder & CEO, MAGLY: Moją motywacją do założenia MAGLY były doświadczenia z mojego dzieciństwa. Ze względu na pracę moich rodziców, codziennie mieszkałem w hotelu. Mimo że większość czasu spędzałem grając w gry komputerowe, zawsze odczuwałem potrzebę czegoś bardziej interaktywnego i angażującego. Kiedy rozpocząłem studia inżynierskie na Politechnice Warszawskiej i zdobyłem wiedzę oraz umiejętności w projektowaniu nowych technologii, postanowiłem zrealizować moje dziecięce marzenie.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jednak moja motywacja do założenia MAGLY wykracza poza osobiste spełnienie. MAGLY to przede wszystkim zespół, który rozwija się poprzez emanowanie swoją kreatywnością. Tworzenie czegoś nowatorskiego i innowacyjnego jest tym, co nas napędza i co kochamy robić. MAGLY Game to nie tylko przedsięwzięcie biznesowe, ale projekt nacechowany pasją, który umożliwia nam wykorzystanie wszystkich naszych umiejętności, aby dostarczyć wyjątkowy, piękny i kompletnie bezkonkurencyjny produkt na skalę światową. To nasz sposób na wprowadzenie czegoś kompletnie nowego, czegoś,  co zawsze będzie pamiętane i cenione.

Jak się gra w Magly? Co było impulsem do stworzenia narzędzia?

Goście hotelowi nabywają dostęp do gry w recepcji, a następnie korzystają z kontrolera w kształcie różdżki, aby interaktywnie działać na różne przedmioty i postacie wyświetlane na monitorach umieszczonych w różnych miejscach hotelu. Uczestnicy gry mogą obracać, podnosić i podświetlać elementy scenografii, a bohaterowie gry, obecni na monitorach lub w formie interaktywnych rzeźb, prowadzą rozgrywkę, jednocześnie opowiadając fabularną historię specjalnie stworzoną dla danego hotelu. Ta historia może być oparta na wydarzeniach historycznych lub wartościach reprezentowanych przez hotel, takich jak ekologia czy natura.

Technologie są coraz bardziej obecne w naszym życiu, a z drugiej strony chcemy się oderwać od laptopów i telefonów, zwłaszcza na urlopie. Jak odpowiadacie na te potrzeby?

Gry MAGLY opierają się na technologii immersyjnych doświadczeń, które nie wymagają żadnego mobilnego urządzenia. Gracze korzystają jedynie z naszego kontrolera. Jest to inteligentne połączenie technologii z psychologią, które poprzez swoją rozgrywkę typu phy digital pozytywnie wpływa na koncentrację, pamięć, logiczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Dodatkowo, możliwość wspólnej rozgrywki sprzyja rozwojowi społecznemu. Rozgrywka w MAGLY jest więc również rewolucyjna metoda rozwoju psychomotorycznego i emocjonalno-społecznego, szczególnie dla dzieci. Dlatego, jeśli chcemy oderwać się od laptopów i telefonów podczas wakacji, rozgrywka MAGLY stanowi idealne rozwiązanie. Możemy przeżyć przygodę samodzielnie lub razem z rodziną, świetnie się bawiąc. 

O tym, czy Magly Game pojawi się także w innych przestrzeniach i jakie są plany rozwoju oraz kiedy pojawią się nowe projekty od Magly więcej na portalu dlahandlu.pl

 


 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz