×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Mariusz Jochan dyrektorem największego, dziesiątego hotelu B&B w Polsce
Sieć B&B Hotels ma w Polsce już 10 hoteli. Fot. Materiały prasowe

Mariusz Jochan dyrektorem największego, dziesiątego hotelu B&B w Polsce

Autor: propertynews.pl Data: 24 czerwca 2022 10:25 | Aktualizacja: 24 czerwca 2022 10:27

Na początku czerwca sieć B&B Hotels otworzyła swój 10. obiekt w naszym kraju - B&B Poznań Old Town. Dyrektorem hotelu został Mariusz Jochan.

Mariusz Jochan, który stanął na czele nowego hotelu B&B jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Turystyka Biznesowa i Hotelarstwo, a w branży hotelowej pracuje od 12 lat. Pierwsze doświadczenia zawodowe zbierał, zajmując stanowiska kierownicze w łódzkich hotelach.

W 2016 r. nawiązał współpracę z B&B Hotels, obejmując funkcję zastępcy dyrektora hotelu B&B Łódź Centrum. Rok 2020 przyniósł mu awans w strukturach międzynarodowej sieci, z którym łączyła się nominacja na dyrektora hotelu B&B Wrocław Centrum.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Mariusz Jochan.jpg

W 2022 r. ponownie dostrzeżono jego potencjał, powierzając mu tym razem zadanie wprowadzenia na rynek nowego hotelu - B&B Poznań Old Town.

- Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny zaufano moim kompetencjom, powierzając tak odpowiedzialną rolę, jaką jest prowadzenie hotelu. Budowanie pozycji nowego obiektu na rynku to duże wyzwanie, ale do dyspozycji mam wiedzę, doświadczenie oraz zmotywowany do działania zespół, dlatego wierzę w powodzenie powierzonej mi misji, a już dziś zapraszam do odwiedzenia naszego hotelu - mówi Mariusz Jochan, dyrektor Hotelu B&B Poznań Old Town.

Czytaj też Nowy hotel sieci B&B w Poznaniu

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz