×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Mercure Katowice Centrum świętuje rok działalności
Mercure Katowice Centrum celebruje rok działalności/fot. materiały prasowe

Mercure Katowice Centrum świętuje rok działalności

Autor: MB Data: 29 sierpnia 2022 16:00

Mercure Katowice Centrum świętuje rok działalności. W ciągu pierwszych 12 miesięcy z pobytu w hotelu skorzystało ponad 37 tys. gości, wydano ponad 28 tys. śniadań, a restauracja Winestone obsłużyła ponad 9 tyś. gości

  • Mercure Katowice Centrum podsumowuje pierwszy rok działalności.
  • Zlokalizowany w centrum Katowic, naprzeciwko dworca kolejowego, Mercure Katowice Centrum otworzył drzwi dla pierwszych turystów dokładnie rok temu.
  • W ciągu pierwszych 12 miesięcy z pobytu w nowym hotelu skorzystało ponad 37 tys. gości, wydano ponad 28 tys. śniadań, a restauracja Winestone obsłużyła ponad 9 tyś. gości. 

Mercure Katowice Centrum świętuje rok działalności

– Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój turystyki i dotychczasowe uznanie, jakie udało się nam zdobyć w branży hotelarskiej. Cieszymy się, że możemy wyznaczać trendy we współczesnym, zrównoważonym hotelarstwie i budownictwie, dając przykład pozostałym graczom w branży. To szczególnie istotne w czasach wciąż zmieniającej się rzeczywistości - mówi  Andrzej Kleeberg, dyrektor hotelu Mercure Katowice Centrum.

Hotel podejmuje współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami i społecznościami, jak np. z lokalną śląską firmą non profit, która dostarcza do baru naturalne i ekologiczne słomki z żyta.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Mercure Katowice Centrum oferuje gościom 268 pokoi rozmieszczonych na 8 piętrach. Do dyspozycji ich dyspozycji jest Under The Green Wall Bar i restauracja Winestone, która oferuje bogaty wybór win, w tym także polskich i organicznych, oraz nowoczesną lokalną kuchnię najwyższej jakości z daniami kuchni europejskiej, z mocnymi wpływami regionalnymi. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz