×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Michniewicz: Potrzebny jest hotel w pobliżu Legia Training Center
Czesław Michniewicz, selekcjoner reprezentacji Polski alarmuje, że potrzebny jest hotel w pobliżu Legia Training Center/fot. Legia

Michniewicz: Potrzebny jest hotel w pobliżu Legia Training Center

Autor: Legia.net Data: 07 kwietnia 2022 16:17

Czesław Michniewicz, Selekcjoner reprezentacji Polski, spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim. Trener zgłosił problem braku bazy treningowej dla piłkarzy. - Ta kwestia jest nierozwiązana od lat - mówi Michniewicz - informuje portal Legia.net.

- Premier Morawiecki zaproponował kilka pomysłów, zobaczymy, w którą stronę to pójdzie. Zastanawialiśmy się nad wykorzystaniem Legia Training Center, ale kadra narodowa potrzebuje wyższych standardów, musi mieć więcej pokojów – oceniał na kanale “Meczyki” w serwisie YouTube Czesław Michniewicz, co relacjonuje portal Legia.net.

Powstanie ośrodka treningowego miałoby sens

- Zwłaszcza mecze rozgrywane wczesną wiosną i jesienią sprawiają nam dużo kłopotów. Przed spotkaniem ze Szwecją tylko dzięki uprzejmości Stadionu Śląskiego mogliśmy trenować w dobrych warunkach - dodał Czesław Michniewicz w studiu meczyki.pl.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Pod PZPN-em jest osiemnaście reprezentacji. Związek wydaje olbrzymie środki na hotele zewnętrzne. Powstanie takiego ośrodka miałoby więc sens. Wspomniałem, że dobrym rozwiązaniem byłaby budowa hotelu przy centrum treningowym Legii. W Warszawie jest świetna logistyka. Z mojego punktu widzenia to idealne miejsce – przyznaje selekcjoner.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz