Partnerzy portalu
Millenialsi szukają w hotelach unikalnych przeżyć Mercure Budapest, fot. mat. prasowe

Millenialsi szukają w hotelach unikalnych przeżyć

Autor: Propertynews Data: 06 listopada 2020 08:32

Świat szybko się zmienia, podobnie jak preferencje konsumentów. Czego poszukują współcześni nomadzi, odwiedzający hotele? Liczy się design, lokalizacja czy dodatkowe atrakcje? Jak ich preferencje wpływają na rozwój hotelowej architektury? Oto tendencje, które dostrzegają eksperci.

Współcześni nomadzi dokumentują swoje podróże na Instagramie, a odwiedzając hotele szukają czegoś więcej, niż tylko łóżka i dobrej kuchni. Co najbardziej przyciąga millenialsów? Lokalizacja, piękne widoki, dodatkowe atrakcje, a może wyjątkowy design? W jakie miejsca udają się najchętniej?

-Uważam, że obecnie szukamy miejsc, które wyróżniają się z bogatej oferty. Ogromną popularnością cieszą się kameralne hotele utrzymane w duchu slow, z lokalną kuchnią, zatopione w krajobrazie i gwarantujące przepiękne widoki. Na przeciwnym biegunie znajdują się koncepty powstające w miastach, z nowoczesnymi miejscami do coworkingu i unikatowym podejściem do projektowania. Przede wszystkim liczy się pomysł - efekt WOW i zaskoczenie gościa. Ważne, aby pobyt był czymś więcej niż przystankiem w podróży, by zapisał się w pamięci jako niepowtarzalne doświadczenie - wyjaśnia architekt Magdalena Federowicz-Boule, prezes pracowni Tremend, specjalizującej się w projektowaniu hoteli.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Więcej na propertynews.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz