Partnerzy portalu
Moxy Poznań Airport czeka na gości Moxy Poznań Airport po ponad rocznym zamknięciu jest gotowy na przyjęcie gości/ fot. shutterstock

Moxy Poznań Airport czeka na gości

Autor: PAP Data: 14 maja 2021 08:59

Moxy Poznań Airport  - jest gotowe do otwarcia po ponad rocznym zamknięciu.

Obiekt będzie funkcjonował - zgodnie z wytycznymi dla hoteli obowiązującymi na terenie całej Polski - do 50 proc. obłożenia. Od soboty 15 maja będzie można również skorzystać z gastronomii hotelowej serwowanej w ogródku na świeżym powietrzu.

Hotele gotowe na przyjęcie gości

"Dla całej branży turystycznej i hotelowej bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że od 8 maja hotele znowu zostały otwarte dla turystów. Tym bardziej cieszymy się, że już od najbliższej soboty Moxy Poznań Airport ponownie będzie mógł przyjąć długo wyczekiwanych gości" - powiedział cytowany w przekazanym PAP komunikacie prasowym dyrektor operacyjny w PHH Jacek Szymanowicz.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Moxy w Poznaniu przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego.

"Nasza załoga jest w pełni przeszkolona i przygotowana do tego, by ugość wszystkich w przyjaznych i bezpiecznych warunkach, zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Mamy wielką nadzieję, że wraz ze stopniowym powrotem do normalności nasz obiekt będzie oferować pełen wachlarz swoich możliwości, z którego będą mogli korzystać nasi goście" - mówi Szymanowicz.

Moxy w Poznaniu dysponuje 120 pokojami, zapleczem gastronomicznym, salą spotkań, siłownią oraz parkingiem na 84 auta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz