Partnerzy portalu
Moxy Poznań Airport doceniony za gastronomię Moxy Poznań Airport. Fot. Materiały prasowe

Moxy Poznań Airport doceniony za gastronomię

Moxy Poznań Airport, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli Moxy w krajach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) pod względem zadowolenia gości z gastronomii w styczniu 2022 r.

Autor: propertynews.pl Data: 18 lutego 2022 11:20
  • Moxy Poznań Airport to jeden z najnowszych hoteli na turystycznej mapie Wielkopolski, pierwszych gości przyjął w listopadzie 2019 r. 
  • Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego
  • 120 pokojowy hotel, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica

- Bardzo się cieszymy, że w tym szczególnym i niełatwym dla naszej branży czasie zaangażowanie i ciężka praca zespołu recepcji i naszego koordynatora gastronomii, Krzysztofa Pellowskiego przyczyniła się do takich wyników. Dziękuję załodze Moxy Poznań Airport za wspaniale wykonaną codzienną pracę, która została doceniona przez naszych gości - mówi Aleksandra Tymofiejczuk - Niekrasz, p.o. kapitana Moxy Poznań Airport.

Krzysztof Pellowski, koordynator gastronomii w Moxy Poznań Airport dodaje, że  względu na lokalizację hotelu przy lotnisku, goście doceniają przede wszystkim śniadania - a te w ostatnim czasie zostały ulepszone i wzbogacone o lokalne, świeże produkty.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Ponadto, intensywnie rozwijamy nasz bar o autorskie koktajle oraz przekąski w stylu Moxy, które zdecydowanie są naszym największym atutem i cieszą się sporym uznaniem, nie tylko wśród gości hotelowych - podkreśla Krzysztof Pellowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz