Partnerzy portalu
Moxy Poznań Airport doceniony za gastronomię Moxy Poznań Airport. Fot. Materiały prasowe

Moxy Poznań Airport doceniony za gastronomię

Autor: propertynews.pl Data: 18 lutego 2022 11:20

Moxy Poznań Airport, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli Moxy w krajach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) pod względem zadowolenia gości z gastronomii w styczniu 2022 r.

  • Moxy Poznań Airport to jeden z najnowszych hoteli na turystycznej mapie Wielkopolski, pierwszych gości przyjął w listopadzie 2019 r. 
  • Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego
  • 120 pokojowy hotel, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica

- Bardzo się cieszymy, że w tym szczególnym i niełatwym dla naszej branży czasie zaangażowanie i ciężka praca zespołu recepcji i naszego koordynatora gastronomii, Krzysztofa Pellowskiego przyczyniła się do takich wyników. Dziękuję załodze Moxy Poznań Airport za wspaniale wykonaną codzienną pracę, która została doceniona przez naszych gości - mówi Aleksandra Tymofiejczuk - Niekrasz, p.o. kapitana Moxy Poznań Airport.

Krzysztof Pellowski, koordynator gastronomii w Moxy Poznań Airport dodaje, że  względu na lokalizację hotelu przy lotnisku, goście doceniają przede wszystkim śniadania - a te w ostatnim czasie zostały ulepszone i wzbogacone o lokalne, świeże produkty.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Ponadto, intensywnie rozwijamy nasz bar o autorskie koktajle oraz przekąski w stylu Moxy, które zdecydowanie są naszym największym atutem i cieszą się sporym uznaniem, nie tylko wśród gości hotelowych - podkreśla Krzysztof Pellowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz