Partnerzy portalu
MRPiT: powołano radę ekspertów ds. turystyki MRPiT: powołano radę ekspertów ds. turystyki / fot. unsplash

MRPiT: powołano radę ekspertów ds. turystyki

Autor: PAP Data: 29 stycznia 2021 15:07

Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii powołał Radę Ekspertów ds. Turystyki, która będzie doradzać m.in. przy pracach związanych z rozwojem i odbudową turystyki po pandemii - poinformował w piątek resort.

Jak wskazał resort w piątkowym wpisie na Twitterze, wicepremier Jarosław Gowin powołał Radę Ekspertów ds. Turystyki przy Ministerstwie Rozwoju Pracy i Technologii.

"Rada będzie organem doradczym, a jej głos będzie brany pod uwagę m.in. przy pracach legislacyjnych dotyczących rozwoju i odbudowy turystyki po pandemii #COVIDー19" - czytamy.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Turystyka to jeden z sektorów, który jest szczególnie narażony na negatywne konsekwencje związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

W czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że do 14 lutego dotychczasowe obostrzenia dot. m.in. hoteli, stoków i innych obiektów sportowych pozostają bez zmian. Hotele pozostają zamknięte również dla osób w podróży służbowej - wyjątkiem są m.in. hotele pracownicze oraz te, w których zakwaterowani są medycy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz