Partnerzy portalu
Najdziwniejsze hotele świata W najciekawszych hotelach na świecie obowiązują dziwne regulaminy. Źródło: www.hotelexplorer.pl, www.thesafaricollection.com/properties/giraffe-manor, www.esuncruise.com, www.seaventuresdive.com, www.faralda.com.

Najdziwniejsze hotele świata

Autor: Propertynews Data: 16 lipca 2021 15:08

Nocleg w dźwigu portowym, w rurze kanalizacyjnej, na platformie wiertniczej lub w …trumnie. W niecodziennych obiektach obowiązują dziwne regulaminy. Na przykład w boliwijskim hotelu Tayka de Sal nie wolno lizać ścian.

Amsterdam: Hotel w przebudowanym dźwigu 

W Amsterdamie znajdziemy obiekt, który został okrzyknięty mianem najdziwniejszego hotelu w stolicy Holandii. Trzy wyjątkowe apartamenty można wynająć w specjalnie przebudowanym dźwigu – żurawiu. Jest to oferta dla osób ceniących industrialne otoczenie, ponieważ hotel – dźwig zlokalizowany jest na terenie portu. Pokój przeznaczony na nocleg odnajdziemy na wysokości 50 metrów co oznacza piękny widok na panoramę Amsterdamu. Dodatkową atrakcją jest wanna z hydromasażem umieszczona na samej górze dźwigu (16 piętro). Apartament dla dwóch osób z podwójnym łóżkiem na jedną noc średnio będzie nas kosztować 4,6-4,9 tys. zł. 

Nowa Zelandia: Nocleg w silosach zbożowych 

Bardziej przyziemna propozycja to obiekt zlokalizowany w miasteczku Little River w Nowej Zelandii. Hotel powstał w silosach zbożowych, których można zamieszkać. W każdym z nich mieszczą się pokoje z pełnym wyposażeniem i aneksem kuchennym czy łazienką. Dodatkowo cały obiekt posiada hotelowy ogród. Cena pokoju z podwójnym dużym łóżkiem wynosi około 630 zł za dobę. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Portugalia: Kwaterunek w beczce na wino 

W dolinie Douro w Portugalii, jedna z winnic dodała do swojej oferty 10 ogromnych beczek jako możliwość zakwaterowania. Pomysł szybko został przeniesiony w inne regiony winiarskie i możliwość takiego noclegu odnajdziemy w Niemczech, Holandii czy Chile. W ofercie portugalskiej winnicy odnajdziemy beczki wyposażone w podwójne łóżko, łazienkę oraz taras, który ulokowany jest wśród winorośli.

Więcej hoteli w artykule Top 10 najdziwniejszych hoteli świata

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz