Najnowsza inwestycja sieci Q Hotel coraz bliżej startuwww.propertynews.pl - 10 marca 2020 12:19


Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny, którego otwarcie planowane jest na przyszły rok, rozpoczął proces rekrutacji. Sieć planuje zatrudnić łącznie 95 osób.

 

Q Hotel Plus Wrocław Bielany jest największą jak dotychczas inwestycją sieci. W hotelu powstaje 209 nowoczesnych, dwuosobowych pokoi, w tym 8 luksusowych apartamentów suite, 3,7 tys. mkw. powierzchni konferencyjno-eventowej z możliwością podziału na 18 niezależnych sal konferencyjnych, sala balowa o powierzchni 580 mkw. oraz wysokości 4 m z dostępem do światła dziennego oraz windy towarowej, 450 mkw. VIP lounge z panoramicznym tarasem widokowym na Wrocław, 4 sale konferencyjne zlokalizowane na 1 piętrze, w sąsiedztwie sali balowej, centrum relaksacyjne, dwie restauracje: śniadaniowo-lunchowa oraz a la carte połączona z barem i ogrodem oraz 119 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca dla autokarów.

Inwestorom podczas planowania inwestycji na Bielanach Wrocławskich przyświecał jeden cel: stworzenie obiektu, który dla organizatorów wydarzeń, eventów i kongresów będzie niezwykle elastyczny i funkcjonalny.