Partnerzy portalu
Nowa Director of Sales and Marketing sieci Leonardo Hotels w Polsce Magdalena Młynarczyk, nowa Director of Sales and Marketing Leonardo Hotels. Fot. Materiały prasowe

Nowa Director of Sales and Marketing sieci Leonardo Hotels w Polsce

Autor: KG/horecatrends Data: 10 października 2022 11:35

Leonardo Hotels, która na polskim rynku posiada obecnie cztery hotele, wzmacnia swój dział sprzedaży. Od października do sieci dołączyła Magdalena Młynarczyk jako nowa Director of Sales and Marketing.

Magdalena Młynarczyk, która od 10 października tego roku zajmuje stanowisko Poland Director of Sales and Marketing w sieci Leonardo Hotels, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie.

Do niedawna na podobnym stanowisku współpracowała z Radisson Hotel Group. W krakowskich hotelach należących do tej sieci rozpoczynała swoją karierę w 2002 roku. Przechodząc wszystkie jej szczeble, poznała od podstaw specyfikę pracy w działach operacyjnych i w dziale sprzedaży. Od 2014 roku jako Sales Marketing Director była tu odpowiedzialna za cały zespół sprzedażowy, realizację strategii i utrzymywanie efektywnych relacji z kluczowymi klientami i interesariuszami - czytamy w komunikacie prasowym. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Zadania nowej Director of Sales and Marketing w Leonardo Hotels

W Leonardo Hotels Magdalena Młynarczyk będzie odpowiedzialna m.in. za rozbudowę struktur działu sprzedaży, efektywne relacje z klientami biznesowymi oraz wzrost wyników sprzedażowych Leonardo Hotels.

Będzie pod tym względem zarządzała pracą obecnych na polskim rynku hoteli należących do Leonardo Hotels – NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz dwóch działających w Krakowie obiektów Leonardo Boutique. Ze względu na plany inwestycyjne sieci, będzie również tworzyła struktury sprzedaży kolejnych otwierających się w Polsce hoteli.

Magdalena Młynarczyk od kilku lat aktywnie uczestniczy w rozwijającej się inicjatywie Krakow Network. Dodatkowo w minionym roku dołączyła do komitetu organizacyjnego 61 Kongresu Stowarzyszenia ICCA, który w tym roku odbędzie się w listopadzie w Małopolsce.

Pełna pasji do hotelarstwa i energii do działania. Prywatnie spełnia się jako mama, surferka i podróżniczka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz