×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowa Dyrektor Baru i Restauracji w NYX Hotel Warsaw
Monika Nasr na stanowisku dyrektor ds. F&B w NYX Hotel Warsaw; fot. mat. pras.

Nowa Dyrektor Baru i Restauracji w NYX Hotel Warsaw

Autor: Anna Wrona Data: 21 lutego 2023 08:41

Monika Nasr awansowała na stanowisko dyrektora ds. F&B w NYX Hotel Warsaw.

Monika Nasr dyrektor ds. F&B w NYX Hotel Warsaw

Do obowiązków Moniki Nasr jako nowej dyrektor ds. F&B w NYX Hotel Warsaw należy między innymi zarządzanie działaniem Clash Bar & Restaurant.

Otwarty w ubiegłym roku roof top bar Ether z imponującym widokiem na warszawskie wieżowce, także w tym sezonie ma przed sobą kolejne bardzo ambitne plany. Za organizację pracy tych miejsc, jakość i oryginalność świadczonych usług odpowiedzialna jest teraz Monika Nasr.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Kolejne miesiące będą dla mnie pełne wyzwań. Przed nami intensywna praca, aby skutecznie wesprzeć tworzenie najlepszych konceptów oferty NYX Hotel Warsaw. Zbudowanie solidnego zespołu, ciągłe doszkalanie pracowników i podniesienie poziomu obsługi gości to nasz główny cel

Monika Nasr, dyrektor ds. F&B w NYX Hotel Warsaw

Nowa Dyrektor ds. F&B z NYX Hotel Warsaw związana jest od sierpnia 2022 roku. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w hotelarstwie, które zdobywała w działach sprzedaży i marketingu, znanych hoteli sieciowych w Polsce i Wielkiej Brytanii jak: Sheraton, Hilton czy Accor gdzie zajmowała się wdrażaniem strategii biznesowych, nadzorowaniem działów administracji oraz nawiązywaniem trwałych relacji z klientami. Jej kariera to także współtworzenie 5-gwiazdkowych hoteli butikowych i projektowanie gastronomii oraz marketingu hotelowego w segmencie premium.

O NYX Hotel Warsaw

Obiekt NYX Hotel Warsaw ulokowany jest w sąsiedztwie inwestycji Varso Tower na ul. Chmielnej 71 w Warszawie. Do dyspozycji gości jest 331 stylowych pokoi i apartamentów. Klientom biznesowym NYX Hotel Warsaw oferuje pięć sal konferencyjnych, które można swobodnie łączyć w pomieszczenia o pożądanej powierzchni. Szczególną atrakcją jest Ether - bar na 19-stym piętrze budynku.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz