×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowa dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport
Julia Nodzak, nowa dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport, przygodę z hotelarstwem rozpoczęła 16 lat temu /fot. mat. pras.

Nowa dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport

Autor: propertynews.pl Data: 13 września 2021 13:48 | Aktualizacja: 13 września 2021 14:09

Julia Nodzak objęła stanowisko dyrektora generalnego trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Dotychczas pełniła funkcję zastępcy dyrektora w Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Nodzak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła 16 lat temu. Od 2007 roku związana była z Radisson Blu Sobieski, w którym przez następnych 10 lat rozwijała swoją karierę zawodową, rozpoczynając na stanowisku recepcjonistki i stopniowo awansując na kierownika recepcji.

Julia Nodzak - nowa dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport

Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od ponad czterech lat. W czerwcu 2017 r. objęła funkcję kierownika recepcji w nowo otwartym pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel. W 2019 r. objęła stanowisko dyrektora działu obsługi klienta, a następnie awansowała na zastępcę dyrektora hotelu Renaissance.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hampton by Hilton Warsaw Airport zlokalizowany jest w pobliżu Lotniska Chopina, w niewielkiej odległości od największej warszawskiej dzielnicy biznesowej. Trzygwiazdkowy hotel posiada 116 pokoi. TripAdvisor zaliczył Hampton by Hilton do grona 10 najlepiej ocenianych hoteli zlokalizowanych w Warszawie. Jest również najwyżej ocenianym hotelem trzygwiazdkowym i najlepiej ocenianym hotelem sieci Hilton w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz