Partnerzy portalu
Nowy bufet śniadaniowy w hotelach Campanile
Obok śniadaniowej klasyki na gości hotelów Campanile czekają nowe propozycje/ mat. prasowe

Nowy bufet śniadaniowy w hotelach Campanile

Autor: horecatrends.pl Data: 14 października 2021 12:15 | Aktualizacja: 14 października 2021 12:41

Od października polskie hotele Campanile oferują gościom nowy bufet śniadaniowy w stylu DIY.

Śniadanie DIY (ang. do it yourself, czyli – zrób to sam) to nowy koncept kulinarny dostępny od 1 października w hotelach należącej do Louvre Hotels Group marki Campanile, której filozofia opiera się na twórczym podejściu do gościnności.

Każdego poranka obok śniadaniowej klasyki na gości czekają nowe propozycje, a sposób aranżacji pozwala na swobodne skomponowanie posiłku wedle indywidualnych upodobań.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Śniadania w Campanile częścią zrównoważonego pobytu w hotelach

– Projektując nowy koncept śniadaniowy dla polskich hoteli Campanile, chcieliśmy z jednej strony stworzyć dla naszych gości przestrzeń pełną swobody i wyboru. Nie zapomnieliśmy o klasyce, ale zadbaliśmy też o uzupełnienie oferty o zdrowe i zbilansowane opcje. Z drugiej strony zależało nam na tym, by śniadania w Campanile stały się dla naszych gości częścią zrównoważonego pobytu w naszych hotelach. Dlatego ograniczyliśmy korzystanie z nieekologicznych materiałów. Zamiast kojarzonych z hotelowymi śniadaniami jednoporcjowych produktów w pojemniczkach z plastiku w naszym bufecie królują szklane naczynia, takie jak karafki, szklanki i kieliszki, dzięki którym znacznie ograniczaliśmy ilość produkowanych odpadów – mówi Natalia Kukowska, Dyrektor Regionu Zachodniego Louvre Hotels Group oraz hotelu Campanile Bydgoszcz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz