×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowy dyrektor F&B i awans w Hotelu Bristol w Warszawie
Łukasz Nowakowski, nowy dyrektor Food And Beverage w Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw. Fot. Lukasz Nowakowski/LinkedIn

Nowy dyrektor F&B i awans w Hotelu Bristol w Warszawie

Autor: KG/horecatrends Data: 25 kwietnia 2022 11:55 | Aktualizacja: 25 kwietnia 2022 11:56

Łukasz Nowakowski został nowym dyrektorem Food & Beverage w Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw. Tomasz Augustyn awansował na stanowisko Rooms Director.

Jak informuje Hotel Bristol, Łukasz Nowakowski wnosi do zespołu Hotelu Bristol bogate doświadczenie, które zdobywał w wielu fascynujących hotelach za granicą - przez ostatnie dwa lata był dyrektorem F&B w Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa.

''Niezwykle utalentowany lider, który zadba o najwyższy standard obsługi Gości we wszystkich naszych restauracjach i barach'' - pisze o Hotel Bristol o Nowakowskim.

Tomasz Augustyn swoją hotelarską przygodę z Hotelem Bristol rozpoczął w 2021 roku, kiedy to dołączył do zespołu jako Housekeeping Manager.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

''Od początku przenosił doświadczenia Gości na najwyższy poziom i był dla całego zespołu ogromnym wsparciem. Serdecznie gratulujemy awansu!'' - podał Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz