Nowy hotel sieci IHG Hotels & Resorts w Polsce Grupa IHG Hotels & Resorts ogłosiła podpisanie umowy franczyzowej na hotel Holiday Inn Resort Szklarska Poręba z AKME Wiśniewski Szklarska Poręba / fot. materiały prasowe

Nowy hotel sieci IHG Hotels & Resorts w Polsce

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 23 lipca 2021 15:09

Grupa IHG Hotels & Resorts ogłosiła podpisanie umowy franczyzowej na hotel Holiday Inn Resort Szklarska Poręba z AKME Wiśniewski Szklarska Poręba. Otwarcie hotelu planowane jest na rok 2022.

Holiday Inn Resort Szklarska Poręba będzie położony w Dolinie Szczęścia i będzie doskonałym miejscem dla gości chcących odwiedzić Karkonosze. Lokalizacja hotelu będzie idealna zarówno dla odwiedzających z Polski, jak i z zagranicy, dzięki bliskości lotniska we Wrocławiu oraz świetnym połączeniom drogowym i kolejowym. 

Hotel powstanie w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort

Nowo budowany hotel Holiday Inn Resort będzie posiadał 87 pokoi. Hotel powstanie w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort na powierzchni 1,5 ha, składającego się z 4 budynków, w tym hotelu, apartamentów i części rekreacyjnej. Resort został zaprojektowany tak, aby umożliwić gościom ucieczkę od codzienności dzięki możliwości skorzystania ze strefy wellness, basenów wewnętrznego i zewnętrznego, spa czy też uspokajających widoków na góry z hotelowego tarasu. W okolicy hotelu będzie można uprawiać różnego rodzaju aktywności m.in. spacery po górach, jazdę na rowerze czy biegi na nartach. Holiday Inn Resort Szklarska Poręba będzie posiadać szeroki zakres oferty dla rodzin takich jak m.in. Kids Club i programy ciekawych aktywności i rozrywek. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Jesteśmy zaszczyceni pierwszym hotelem Holiday Inn Resort w Polsce. To naprawdę wyjątkowy hotel i wspaniałe rozszerzenie rodziny marek Holiday Inn, która jest pierwszym wyborem dla rodzin i gości chcących poznawać różnego rodzaju aktywności w najbardziej pożądanych lokalizacjach na świecie – w tym przypadku w Dolinie Szczęścia w Szklarskiej Porębie i niezwykłych polskich górach - powiedziała Willemijn Geels, Vice President Development w IHG Hotels & Resorts.

- Wspólnie z naszym partnerem, AKME Wiśniewski Szklarska Poręba jesteśmy zachwyceni możliwością otwarcia hotelu Holiday Inn w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji turystycznych w Polsce. Zawsze chcemy, aby łączyć to, co marka ma do zaoferowania z odpowiednimi lokalizacjami. Holiday Inn Resort Szklarska Poręba to kolejny świetny przykład możliwości rozwoju IHG Hotels & Resorts w Europie - dodała. 

Marka Holiday Inn Hotels & Resorts z grupy IHG Hotels & Resorts obsłużyła setki milionów gości na całym świecie podczas jej prawie 70 lat istnienia. W chwili obecnej otwartych jest ponad 1230 hoteli tej marki, a prawie 260 następnych zostanie otwartych w najbliższych latach. Holiday Inn Express, będąca częścią rodziny marek Holiday Inn, posiada ponad 3000 funkcjonujących hoteli na świecie i prawie 700 kolejnych szykowanych do otwarcia. W Polsce IHG posiada 15 działających hoteli pod różnymi markami oraz 21 w trakcie przygotowań do otwarcia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz