Partnerzy portalu
NYX Hotel Warsaw już otwarty NYX Hotels to lifestylowa propozycja Leonardo Hotels Brands. Obiekty spod szyldu NYX Hotels znaleźć można w miastach takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Aviv. 1 marca dołączył do nich NYX Hotel Warsaw. / fot. materiały prasowe

NYX Hotel Warsaw już otwarty

Autor: propertynews.pl Data: 05 marca 2021 11:33

Pierwszy w Polsce hotel lifestylowej marki NYX Hotels by Leonardo Hotels Brands już otwarty. Na gości hotelu czeka 331 pokoi i apartamentów, dania kuchni polsko-izraelskiej, a na gości biznesowych – obszerne przestrzenie konferencyjne.

NYX Hotels to lifestylowa propozycja Leonardo Hotels Brands. Obiekty spod szyldu NYX Hotels znaleźć można w miastach takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Aviv. 1 marca dołączył do nich NYX Hotel Warsaw. Zlokalizowany w samym sercu polskiej stolicy, w kompleksie Warsaw Place, adresuje swoją ofertę zarówno do turystów poszukujących nowych doświadczeń w tętniących życiem metropoliach, jak i ludzi biznesu.

Na gości czekają unikalne wnętrza wypełnione sztuką warszawskich artystów z obszaru street i urban-art., 331 pokoi i apartamentów z widokiem na centrum miasta, kuchnia izraelsko-polska oraz starannie wyselekcjonowany, przyjazny zespół, dzięki któremu w hotelu panuje otwarta, przyjazna atmosfera, a relacje na linii gość-obsługa hotelowa nabierają nowego wymiaru.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Czytaj więcej: propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz