Partnerzy portalu
NYX Hotel Warsaw zaprasza dzieci na bezpłatne warsztaty NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels Brands, w ramach cyklu „NYX Hotel Warsaw for Kids” zaprasza 10 lipca o godzinie 11:00 dzieci na bezpłatne warsztaty. Fot. Mat. prasowe.

NYX Hotel Warsaw zaprasza dzieci na bezpłatne warsztaty

Autor: propertynews.pl Data: 07 lipca 2021 10:02

NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels Brands, w ramach cyklu „NYX Hotel Warsaw for Kids” zaprasza 10 lipca o godzinie 11:00 dzieci na bezpłatne warsztaty. Główną atrakcją dla najmłodszych będzie warsztat Picasso. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w malowaniu obrazów na profesjonalnym płótnie.

NYX Hotel Warsaw zlokalizowany w centrum stolicy zaprasza dzieci i ich rodziców spędzających ten czas w mieście, na cykl bezpłatnych warsztatów i zabaw „NYX Hotel Warsaw for Kids”.

Każde spotkanie poświęcone jest innej tematyce: sadzenie lasu w słoiku, zabawy z robotami czy tworzenie zabawek z materiałów recyclingowych. 10 lipca od godz. 11.00 hotel zaprasza na bajeczne malowanie buzi i brokatowe tatuaże. Animatorki stworzą na małych buziach prawdziwe dzieła sztuki i w kilka minut wyczarują dzikiego drapieżnika, księżniczkę, groźnego pirata czy inną ulubioną postać z bajki. Dodatkowo w ramach części Picasso: najmłodsi goście będą mogli wyczarować własny, piękny obraz na profesjonalnym materiale.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Z pięknie pomalowanymi buziami dzieci i dorośli będą mogli zjeść obiad w hotelowej restauracji, która oferuje dania kuchni polskiej i izraelskiej.

- Wiemy, że dzieci są bardzo wymagającymi gośćmi. Są wśród nich mali koneserzy, którzy lubią wyszukiwać i poznawać nowe smaki. Jednak są też takie, które jedzą wyłącznie swoje ulubione dania. Dlatego też zrezygnowaliśmy z zamieszczania w menu pozycji dla dzieci. Każdemu przygotowujemy danie na życzenie – takie, na które w danej chwili ma ochotę – zapewnia Jolanta Piotrowska, szefowa kuchni w restauracji NYX Hotel Warsaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz