×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Orle Gniazdo w Szczyrku zmieni się w hotel Mercure Szczyrk
Orle Gniazdo w Szczyrku zmieni się w hotel Mercure Szczyrk

Orle Gniazdo w Szczyrku zmieni się w hotel Mercure Szczyrk

Autor: dziennikzachodni.pl Data: 08 grudnia 2022 10:51 | Aktualizacja: 08 grudnia 2022 15:50

Hotel Orle Gniazdo w Szczyrku przechodzi gruntowną metamorfozę - zmienia się w luksusowy, czterogwiazdkowy Mercure Szczyrk Resort z parkiem wodnym i pięknym widokiem na Beskidy.

 Mercure Szczyrk coraz bliżej startu

- Prace na budowie nie ustępują, z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej celu. Mercure Szczyrk to 453 pokoje, 6 kondygnacji i ponad 270 metrów długości! - poinformował inwestor na facebookowym profilu Mercure Szczyrk - Sprzedaż Apartamentów.

Wiosną ubiegłego roku międzynarodowa sieć hotelowa Accor ogłosiła, że do grupy 22 hoteli Mercure działających w Polsce po generalnej przebudowie dołączy Hotel Orle Gniazdo Szczyrk. W marcu 2021 roku grupa podpisała umowę franczyzy ze spółką Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk na prowadzenie hotelu Mercure Szczyrk Resort.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

CZYTAJ TAKŻE: Mercure Szczyrk Resort - nowy hotel pojawi się w polskich górach

- Marka Mercure wzmacnia swoją pozycję w górskich miejscowościach wypoczynkowych Polski. Po Zakopanem, Krynicy, Karpaczu i Szklarskiej Porębie przyszedł czas na Szczyrk, który stale przyciąga miłośników gór niezależnie od pory roku. Hotel Orle Gniazdo ma wspaniałe tradycje i piękną lokalizację, a poprzez dołączenie do rodziny Mercure będzie stanowić najciekawszą w regionie propozycję zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczynek w sercu gór, jak i gości biznesowych czy organizatorów konferencji – przekonywał Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Accor.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz