Partnerzy portalu
Pandemia nie zatrzymała inwestycji hotelowych Pandemia nie zatrzymała inwestycji hotelowych / fot. PTWP

Pandemia nie zatrzymała inwestycji hotelowych

Autor: propertydesign.pl Data: 16 marca 2021 12:37

Przez pandemię koronawirusa branża hotelowa znalazła się w kryzysie. Nie zatrzymało to jednak inwestycji hotelowych. W całej Polsce powstają nowe projekty, zarówno w centrach dużych miast, jak i turystycznych kurortach - pisze portal Propertydesign.pl.

Pięć gwiazdek w Kołobrzegu: hotel Mövenpick Kołobrzeg

Mövenpick Kołobrzeg to jeden z pierwszych obiektów szwajcarskiej, pięciogwiazdkowej marki z portfolio Accor, który powstanie w Polsce. Autorem projektu jest pracownia KM Rubaszkiewicz odpowiadająca za kompleksową realizację projektu – od początkowej koncepcji po oddanie do użytkowania.

Hotel, który powstanie w strefie uzdrowiskowej w Kołobrzegu, jak na markę klasy premium przystało, charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Obiekt znajdzie się przy ulicy Sułkowskiego, a jego położenie w pierwszej linii brzegowej pozwoli gościom na bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę. Mövenpick Kołobrzeg będzie oferował gościom 266 przestronnych pokoi, w większości z balkonami z pięknym widokiem na morze. Do dyspozycji w hotelu znajdzie się także m.in. restauracja, lobby bar, basen i saunarium oraz centrum spa czy powierzchnia konferencyjna.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Karkonosze Springs

Projekt zespołu hotelowego „Karkonosze Springs” w Staniszowie powstał we wrocławskiej pracowni Q2Studio. Architekci zaproponowali szereg rozwiązań, które pozwoliły na stworzenie minimalistycznego kompleksu apartamentów inspirowanych filozofią slow life.

Zespół hotelowy został zlokalizowany na trzech odrębnych działkach o odmiennych walorach wynikających z usytuowania, w związku z czym został wprowadzony podział na powiązane ze sobą strefy funkcjonalne. Zespół architektów dążył do tego, by stworzyć obiekt, który zaoferuje użytkownikom różnorodny pakiet aktywności, co ostatecznie znalazło odzwierciedlenie w wyrazie i formie obiektów.

Czytaj więcej: propertydesign.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz