×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PHH apeluje do międzynarodowych grup hotelowych o zaprzestanie działalności w Rosji i Białorusi
PHH apeluje do międzynarodowych grup hotelowych o zaprzestanie działalności w Rosji i Białorusi / fot. unsplash

PHH apeluje do międzynarodowych grup hotelowych o zaprzestanie działalności w Rosji i Białorusi

Autor: PAP Data: 24 marca 2022 10:02

Polski Holding Hotelowy przyłącza się do apelu, skierowanego do czołowych międzynarodowych grup hotelowych, o zaprzestanie działalności w Rosji i Białorusi, a także wspierania rosyjskiej i białoruskiej gospodarki - przekazał w czwartek PHH.

- W geście solidarności z narodem ukraińskim, a zwłaszcza z ukraińską branżą turystyczną, Polski Holding Hotelowy przyłącza się do apelu Ukraińskiego Stowarzyszenia Hotel & Resorts (UHRA) i Państwowej Agencji Rozwoju Turystyki (SATD) Ukrainy, skierowanego do czołowych międzynarodowych grup hotelowych, o zaprzestanie działalności w Rosji i Białorusi, a także wspierania rosyjskiej i białoruskiej gospodarki, a przez to wzmacnianie wojennej machiny - przekazał w apelu PHH.

Apelu do czołowych międzynarodowych grup hotelowych o zaprzestanie działalności w Rosji i Białorusi

Polski Holding Hotelowy podkreślił, że jest jednym z największych franczyzobiorców w tej części Europy, współpracujący od lat z czołowymi, światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Tylko podjęcie wspólnych, zdecydowanych działań przez międzynarodowe korporacje może realnie przyczynić się do zatrzymania agresji Rosji na Ukrainę. (...) Pokażmy jako hotelarze naszą solidarność wobec Ukrainy i podejmijmy konkretne działania, dzięki którym cały świat dowie się o naszym sprzeciwie wobec toczącej się brutalnej wojnie na Ukrainie i wszystkich ludzkich cierpień i tragedii, które są jej wynikiem - podkreśliło PHH.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz