×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PHH: Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu na dwa hotele
PHH: Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu na dwa hotele; fot. mat. pras.

PHH: Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu na dwa hotele

Autor: AW Data: 04 lipca 2022 12:20

Od lipca do hoteli Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Renaissance Warsaw Airport, dołączyła Magdalena Orchowicz, która będzie odpowiedzialna za nowo powstający-wspólny dział sprzedaży i marketingu obu hoteli.

Kim jest Magdalena Orchowicz?

Magdalena Orchowicz jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2006 roku w sieci Radisson. Następnie, od 2013 roku związana była z siecią Accor, gdzie przez ostatnie sześć lat pełniła funkcję senior sales managera.

– Magdalena to dynamiczna i zorientowana na cel liderka sprzedaży, która ponad 15 lat temu zaczęła swoją przygodę z hotelarstwem. Cieszymy się, że tak doświadczona osoba, która pracowała wcześniej dla różnych międzynarodowych sieci hotelowych, dołączyła do naszego zespołu i poprowadzi nowo powstający-wspólny dla dwóch hoteli Courtyard i Renaissance dział sprzedaży i marketingu. Przed nami wiele nowych wyzwań – podkreśla Artur Derela, Dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Renaissance Warsaw Airport Hotel 5* to obiekt należący do sieci Marriott International, który znajduje się zaledwie 67 kroków od terminala odlotów warszawskiego Lotniska Chopina. Oferuje 214 w pełni wyciszonych, komfortowych pokoi oraz 11 apartamentów.

W hotelu znajduje się również nGin Bar, restauracja Challenge’32, strefa Wellness&Spa, basen, a także wyjątkową przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 844 mkw. składającej się z 14 sal konferencyjno-bankietowych.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Courtyard by Marriott Warsaw Airport 4* lokalizowany przy Lotnisku Chopina w Warszawie, oddalony jest zaledwie 49 kroków od hali przylotów i 9 km od centrum miasta. Courtyard  dysponuje 241 nowymi i komfortowymi pokojami. W hotelu znajduje się 13 nowoczesnych sal konferencyjnych od 20 m² do 433 m², restauracja Brasserie, lobby bar oraz salka fitness.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz