×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PHH o majówce w jego nadmorskich obiektach: Rekordowa! Frekwencja sięgnęła...
Polski Holding Hotelowy podsumował wyniki za długi, majowy weekend 2023 r. w swoich nadmorskich obiektach. Na zdjęciu: Best Western w Juracie/Facebook

PHH o majówce w jego nadmorskich obiektach: Rekordowa! Frekwencja sięgnęła...

Autor: Katarzyna Gubała Data: 16 maja 2023 11:00

Podczas ostatniego, długiego weekendu majowego nadmorskie obiekty PHH odnotowały bardzo wysoką frekwencję na poziomie ok. 83 proc. Przykładem są obłożenia w Golden Tulip w Gdańsku i Międzyzdrojach oraz w hotelu Best Western w Juracie.

Jak podaje Polski Holding Hotelowy, nastąpił również wzrost ceny średniej z 343 zł podczas majówki w 2022 r. do 445 zł w stosunku do analogicznego okresu w tym roku.

 – Cieszy nas to, że turyści dopisują i wybierają polskie kurorty na wypoczynek. Przekłada się to również na wyższe wyniki finansowe dla naszych wypoczynkowych obiektów, a w konsekwencji dla całej spółki. Większa liczba gości w połączeniu z wyższą o 102 zł ceną średnią daje nam wzrost przychodów o 56,3 proc. w naszych nadmorskich kurortach – z 703,8 tys. zł podczas majówki w 2022 r. do 1,1 mln zł w tym roku - podsumowuje Paulina Mazurkiewicz-Kurek, dyrektor pionu finansów w spółce PHH w komunikacie prasowym. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz