×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PHH o ''nieprawdziwym'' artykule Gazety Wyborczej “Hotele na podsłuchu”. OŚWIADCZENIE
Fot. PHH

PHH o ''nieprawdziwym'' artykule Gazety Wyborczej “Hotele na podsłuchu”. OŚWIADCZENIE

Autor: Katarzyna Gubała Data: 18 kwietnia 2023 11:30

W związku z pojawieniem się na łamach Gazety Wyborcze, nieprawdziwego artykułu na temat Polskiego Holdingu Hotelowego, autorstwa red. Wojciecha Czuchnowskiego, informujemy, że artykuł ten opiera się na spreparowanych, całkowicie fałszywych informacjach byłego pracownika naszej firmy, o czym redakcja została przez nas wcześniej powiadomiona - czytamy w oświadczeniu z 17.04.2023 r.

W oświadczeniu opublikowanym na stronie Polskiego Holdingu Hotelowego, czytamy m.in. że ''Były pracownik PHH, od ponad roku, czyli od momentu rozstania się z naszą firmą, próbuje wymusić od Spółki wypłatę nienależnych środków pieniężnych, do której nie ma żadnych podstaw''.

PHH podaje też, że w wyniku odmowy ''spełnienia jego bezpodstawnych żądań, rozpoczął on bezpardonowe działania mające na celu wyrządzenie szkody Spółce i zrujnowanie jej wizerunku. W ocenie Spółki, znakomita większość tych działań jest nielegalna''. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

''(...) Co jednak istotne dla możliwości oceny rzetelności artykułu Gazety Wyborczej, w ramach tych działań osoba ta groziła przedstawicielom Spółki przekazywaniem mediom nieprawdziwych informacji o Spółce, co miało miejsce również w tym przypadku. W ramach nękania pracowników i przedstawicieli Spółki, człowiek ten informował ich także o przekazywaniu rzekomych ''informacji'' Gazecie Wyborczej w tej sprawie''. 

Pełna treść oświadczenia PHH dotyczącego ''nieprawdziwych informacji zawartych w artykule Gazety Wyborczej “Hotele na podsłuchu”z dnia 17.04.2023 r.'' jest dostępna na stronie phh.pl

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz