×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PHH zorganizuje Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy
Prezes PHH Gheorghe Marian Cristescu i PHH dla ponad 7 tys. uchodźców z Ukrainy zorganizuje Śniadania Wielkanocne / fot. materiały prasowe

PHH zorganizuje Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy

Autor: oprac. MB Data: 07 kwietnia 2022 16:24

Ponad 7 tysięcy uchodźców z Ukrainy zamierzają ugościć hotele i obiekty Polskiego Holdingu Hotelowego podczas Śniadania Wielkanocnego, organizowanego wspólnie przez PHH i Caritas.

Wydarzenie odbędzie się w dniu, w którym przypada Wielkanoc Kościołów wschodnich – 24 kwietnia, w różnych częściach Polski.

PHH zorganizuje Śniadanie Wielkanocne dla uchodźców z Ukrainy

– Dla wielu osób z Ukrainy najbliższe Święta Wielkanocne to będą pierwsze obchodzone z daleka od domu, a często również bez najbliższych członków rodziny. Wiemy, że dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, będzie to bardzo trudny czas, dlatego wspólnie z Caritas zapraszamy osoby z Ukrainy, które uciekły przed koszmarem wojny, do naszych hoteli na śniadanie wielkanocne. Chcemy być z Wami w tym czasie i w ten sposób pomóc Wam przeżyć pierwszą Wielkanoc prawosławną w Polsce. Do wspólnego przeżywania tego świątecznego czasu zapraszamy także innych przedstawicieli z naszej branży – hotelarzy i restauratorów. Pokażmy naszą solidarność, otwórzmy nasze serca, dajmy naszym gościom możliwość przeżywania tego dnia w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Śniadanie Wielkanocne odbędzie się w hotelach i obiektach, należących do grupy PHH, zarówno w dużych miastach – Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Łodzi czy Szczecinie, a także w innych mniejszych miejscowościach w Polsce, jak również w atrakcyjnych turystycznie rejonach nadmorskich i górskich. Obiekty te zlokalizowane są na terenie 20 diecezji. Zapraszanie gości z Ukrainy będą koordynowały diecezjalne Caritas.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz