Partnerzy portalu
Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Łodzi otwarty Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Łodzi otwarty; fot. mat. pras.

Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Łodzi otwarty

Autor: AW Data: 29 września 2022 13:02

We wtorek, 27 września 2022 międzynarodowa sieć Hampton by Hilton otworzyła pierwszy hotel w Łodzi. Nowoczesny budynek ze 149 pokojami został ulokowany w samym sercu miasta, przy ulicy Piotrkowskiej 157. Organem zarządzającym nieruchomością jest litewski operator Apex Alliance Hotel Management.

Hampton by Hilton w Łodzi

Hotel znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, w wielofunkcyjnym kompleksie biznesowo-noclegowo-handlowym „Hi Piotrkowska”, w skład którego wchodzą dwa biurowce klasy A+ oraz 15 lokali handlowo-usługowych. Hotel został ulokowany w taki sposób, aby jego położenie było dogodne zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów. Od głównej stacji kolejowej — Łódź Fabryczna oddalony jest o 2 km. W odległości 6,7 km od hotelu znajduje się także międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, do którego goście mogą dotrzeć samochodem w mniej niż 15 minut. 

Jestem przekonana, że położenie naszego hotelu w samym sercu miasta przyciągnie zarówno gości biznesowych, jak i turystów. Hotel Hampton by Hilton Łódź City Center cechuje wysoka jakość świadczonych usług i najnowsze rozwiązania, połączone z konkurencyjną ceną. Te elementy wyróżniają nas na tle konkurencji, co w przyszłości zaprocentuje zbudowaniem silnej pozycji na rynku hotelarskim w Łodzi

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Joanna Plauszewska-Deka, Dyrektor Generalny Hampton by Hilton Łódź City Center

Hotel Hampton by Hilton Łódź City Center  

Hotel Hampton by Hilton Łódź City Center to blisko 8000 m2 powierzchni przeznaczonej dla Gości. Oprócz 149 jasnych i przestronnych pokoi zlokalizowanych na 6 piętrach, w hotelu znajduje się restauracja i bar, całodobowa siłownia, trzy nowoczesne sale konferencyjne, lobby z widokiem na miasto oraz podziemny parking.

Dla Gości zatrzymujących się w łódzkim hotelu przewidziano także udogodnienia w postaci nielimitowanego dostępu do Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz flagowego dla marki Hampton by Hilton śniadania, oferowanego w cenie pobytu dla wszystkich gości, niezależnie od wybranej przez nich oferty.

Hampton by Hilton Łódź City Center należy do jednego z największych na świecie programów lojalnościowych - Hilton Honors, zrzeszającego 18 marek należących do sieci Hilton, umożliwiające gromadzenie punktów i wymienianie ich na darmowe noclegi i inne przywileje w hotelach na całym świecie.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz