Partnerzy portalu
Pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza ponownie otwarty Od soboty, 8 maja, kompleks hotelowy Crowne Plaza oraz Holiday Inn Express Warsaw – The HUB zostanie ponownie otwarty dla gości / fot. materiały prasowe

Pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza ponownie otwarty

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 07 maja 2021 13:35

Od soboty, 8 maja, kompleks hotelowy Crowne Plaza oraz Holiday Inn Express Warsaw – The HUB zostanie ponownie otwarty dla gości.

Z kolei od 15 maja będzie otwarty podniebny koktajlbar na 21 piętrze hotelu – The Roof, z widokiem na panoramę Warszawy.

Crowne Plaza® Warsaw - The HUB jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. To jeden z największych na świecie brandów hotelowych typu „upscale”, stworzony z myślą o nowoczesnych osobach podróżujących służbowo.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hotel posiada centrum konferencyjne o ponad 1400 m 2 powierzchni, z 30 funkcjonalnymi salami, od kameralnych boardroom’ów do przestronnej sali balowej z dostępem do światła dziennego i nowoczesnym sprzętem.

Crowne Plaza Warsaw- the HUB należy do IHG (InterContinental Hotels Group), a marka Crowne Plaza w kompleksie The HUB pojawiła się w Polsce po raz pierwszy.

Czytaj również: Crowne Plaza Hotels & Resorts debiutuje w Polsce

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz