×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Po 16 latach Marriott przy Lotnisku Chopina przejdzie generalny remont
fot. shutterstock.com

Po 16 latach Marriott przy Lotnisku Chopina przejdzie generalny remont

Autor: PAP Data: 09 maja 2019 15:53

Polski Holding Hotelowy podpisał umowę na remont hotelu Courtyard by Marriott przy Lotnisku Chopina. Będzie to pierwszy od 16 lat generalny remont hotelu. Prace potrwają ok. 16 miesięcy.

"Po 16 latach funkcjonowania hotel Courtyard by Marriott przejdzie generalny remont. Czekaliśmy na ten moment do otwarcia naszego kolejnego obiektu zlokalizowanego bezpośrednio przy warszawskim lotnisku - Renaissance Warsaw Airport Hotel, po to, aby zabezpieczyć finansową stronę i móc w odpowiednim momencie rozpocząć prace remontowe. Courtyard będzie odnowiony od podstaw zgodnie z najwyższymi standardami brandu sieci Marriott. Dzięki nowej odsłonie hotel wzmocni pozycję wszystkich obiektów należących do Polskiego Holdingu Hotelowego, ale także wśród hoteli zlokalizowanych przy Lotnisku Chopina" - wskazał cytowany w komunikacie prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu.

Przylotniskowy hotel Courtyard, należący do PHH, działa od 2003 roku i jest pierwszym w Polsce obiektem działającym pod tą marką. Holding wskazał, że 2018 r. był udany zarówno dla hotelu, jak również dla samego PHH. "Obiekt osiągnął rekordowe obłożenie. Liczba sprzedanych pokoi w roku 2018 była największa w historii hotelu, pomimo nowych konkurencyjnych obiektów otwartych w jego bliskim sąsiedztwie" - zaznaczono.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Holding wyjaśnił, że zaplanowana zmiana aranżacji obiektu będzie dotyczyć hotelowego lobby - kawiarni z barem, restauracji, stanowisk recepcji, sal konferencyjnych, ale także wszystkich pokoi.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz